2020 Ev Dekorasyon Trendleri İle Evler Çok Daha Renkli Olacak!

Yeni yıla sayılı günler kala 2020 dekorasyon trenleri de şekillenmeye devam ediyor. Yeni yılda trend enerjisi yüksek, renkli ve canlı evlerden yana olacak!

Dekorasyon 04.11.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

Yeni yıla sayılı günler kala 2020 dekorasyon trenleri de şekillenmeye devam ediyor. Yeni yılda trend enerjisi yüksek, renkli ve canlı evlerden yana olacak!

2020 yılına doğru geri sayım hızlanırken yeni yılın dekorasyon trendleri de şekillnmeye başladı. Yeni Yılda Enerjisi Yüksek Canlı Renkler Ön Plana Çıkacak! Dekorasyon konusunda 2020 yılında dikkat çeken en önemli kriter canlı renkler olarak öne çıkıyor. Farklı renklerin aynı alanda kullanıldığı, parlar renklerin öne çıktığı dekorasyon özellikle de oturma odası gibi sürekli kullanılan alanlarda tercih ediliyor. 

Özellikle de enerji verdiğine inanılan güçlü canlı renkler kullanılırken, mavinin her tonu 2020 yılında bizimle olacak gibi görünüyor. Ancak parlament mavisi ve turkuaz diğer mavi tonlarına oranla daha fazla öne çıkarken özellikle de kırlent ve küçük yastıklarda bu iki rengi 2020 yılında sıklıkla kullanacağız. Büyük Salonlar İçin Toprak Renkler Kullanılabilir! Salon dekorasyonu konusunda ise 2020 yılında toprak tonları öne çıkacak gibi görünüyor. Toprak renkleri ile kombinlenen koyu renkler ya da kontrast canlı renkler dikkat çekerken dekorasyon konusunda ki renk seçimi tamamen sizin hayal gücünüz ile sınırlı kalıyor. 

Sade olarak tasarlanan yeni dekorasyonlarda ise orta sehpa da olduğu gibi farklı bir dekoratif ürün dokunuşu ya da şömine gibi hoş bir farklı görsel dokunuşu yapılması büyük önem taşıyor. Son dönemin popüler şömineleri arasında yer alan led şömineler ya da doğalgaz yöntemi ile çalışan şömineler de 2020 yılında evlerin baş köşesinde yerini alan ürünler arasında bulunuyor. Dekoratif tablolar ve duvar aksesuarları ile tamamlanan dekorasyon ile şık yaşam alanlarına kavuşmanız mümkün... Emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@