2022 Model Skoda Yeni Karoq Türkiye'de Satışa Çıktı! Teknik Özellikleri Neler, Fiyatları Ne Kadar?

Skoda Karoq Türkiye satış fiyatı belli oldu. 2022 model Skoda Karoq fiyat listesinde fiyatlar kaç TL’den başlıyor? Skoda Karoq teknik özellikleri nelerdir?

2022 Model Skoda Yeni Karoq Türkiye'de Satışa Çıktı! Teknik Özellikleri Neler, Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye otomobil piyasasına yeni bir otomobil modeli daha giriş yaptı. Yenilenmiş tasarımı ve geliştirilmiş teknik özellikleri ile 2022 model Skoda Karoq satışa sunuldu. Skoda Karoq fiyatları kaç TL’den başlıyor? Skoda Karoq teknik ve tasarım özellikleri nelerdir? Skoda Karoq için hangi donanımlar müşterilere sunuluyor?

SKODA KAROQ TASARIM VE TEKNİK ÖZELLİKLERİ!

2022 model Skoda Karoq oldukça etkileyici bir dış tasarıma sahip. Geniş iç hacmi ile yüksek konfor sağlanırken göz alıcı bir tasarımdan da ödün verilmemiş. Dış tasarımda keskin bir şekilde tornado çizgileri yer alırken LED arka farla göz alıcılığı arttırıyor. LED gündüz sürüş farları ile öne doğru uzanan ön ızgara otomobilin en karakteristik tasarım özelliği olarak göze çarpıyor.

Skoda Karoq için oldukça gelişmiş seçeneklere otomobilde yer verilmiş.Anahtarsız çalıştırma sistemi, ön ve arka park sensörleri, çift bölge kontrollü otomatik klima, Elektronik park freni, yağmur ve far sensörleri, hız sabitleyici, karartılmış arka camlar, geri görüş kamerası, dış dikiz aynalarına entegre edilmiş yan sinya lambaları, çift bölge kontrollü otomatik klima otomobilde bulunan özelliklerin bazıları olarak açıklandı.

2022 model Yeni Karoq 150 beygir ve 250 NM tork güç üreten turboşarjlı, benzinli 1.5 TSI ACT motor teknolojisi kullanılmış. Dinamik sürüş imkanı sağlayan bu motor ile aynı zamanla yakıt kullanımı da çok verimli bir şekilde ayarlanabiliyor. Aktif Silindir Teknolojisi ile yüksek performansa ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda otomatik olarak iki silindirin çalışması dururularak yakıt tasarrufu sağlanıyor.

2022 MODEL SKODA YENİ KAROQ FİYAT LİSTESİ

Skoda firması tarafından 2022 model Skoda Yeni Karoq model araç için fiyat listesi şu şekilde açıklandı:

-Skoda Yeni Karoq 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elite: 809.900 TL
-Skoda Yeni Karoq 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Prestige: 954.900 TL
-Skoda Yeni Karoq 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Sportline: 954.900 TL

Emlak365.com