2022 'nin İlk Kredi Kampanyası Ziraat'ten Geldi! Ziraat Bankası Günde 25 TL Taksitle 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselirken, kredi muslukları kapatıldı. Bankaların bir çoğu ihtiyaç kredisi faiz oranları için yüzde 2 seviyesinin üzerine çıktı.

2022 'nin İlk Kredi Kampanyası Ziraat'ten Geldi! Ziraat Bankası Günde 25 TL Taksitle 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

Vatandaşın kötü gün dostu olmaya devam eden Ziraat Bankası uygun kredi faiz oranlarından ödün vermeden ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası, %1,59’dan başlayan faiz oranları ile 2022 yılına ihtiyaçlarından arınmış şekilde girmek isteyenleri bekliyor. Siz de kredi başvurunuzu Ziraat Bankası’ndan yapın, avantajlı ödeme planı sayesinde diğer bankaların yüksek kredi oranlarına maruz kalmaktan kurtulun.

GÜNDE 25 TL TAKSİTLE KAÇ LİRALIK İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKEBİLİRİM?

Ziraat Bankası’ndan çekeceğiniz kredinizin ödemelerini ister günlük birikim ile ister aylık gelirinizle karşılayabilirsiniz. 36 ay vade seçeneğinden yararlanıp 20.000 TL tüketici kredisi kullandığınızda günlük yaklaşık olarak 25 TL ödemeniz yeterli olacak. Her gün 25 TL’yi oldukça gereksiz harcamalara bile ayırmıyor muyuz? Muhtemelen sizin de bu soruya cevabınız evet olacaktır.

Bu harcamalar yerine ödemenizi kredi taksitlerinde kullanın, toplu halde kullanacağınız 20.000 TL ile ihtiyaçlarınızı rahat rahat karşılayın. Kredi tutarını belirlemek tamamen sizin elinizde. Aylık resmi geliriniz el verdiği müddetçe daha yüksek kredi talebinde bulunabileceğiniz gibi gereksiz masrafa girmemek adına daha düşük tutarlı kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz.

ziraat 20 bin tl kredi hesaplama

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

İhtiyaçlarınız 50.000 TL’yi aşmıyorsa kredi vadenizi 3 yıla kadar uzatabilir, böylece taksitlerinizi daha kolay ödeyebilirsiniz. 10.000 TL ihtiyaç kredisinde 12 aylık taksit fırsatından yararlananlar ayda sadece 387 TL öderken kredi vadesini 24 aya indirenler, aylık 523 TL’den başlayan taksitlerle kredi ödemelerini 2 yılda tamamlayabiliyor. 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi çekip vadeyi 3 yıl olarak belirlemeniz halinde ise her ay 1.933 TL ödeyerek kredi ödemelerinizi 3 yılda tamamlayabiliyorsunuz.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Kredi başvurusunda bulunmak için size en yakın Ziraat şubesine gitmeniz yeterli iken hâlihazırda Ziraat Bankası hesabınız varsa internet bankacılığı, resmi site ve mobil şube üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredinizin bu kanallar üzerinden onaylanması halinde paranız anında cari hesabınıza aktarılır. Size de yeni yıla girerken artan ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanın rahatlığını yaşamak kalır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi şubeleri üzerinden kredi başvurusu yaparken kimlik belgesi ve aylık gelir belgesi ile adres belgesinin ibraz edilmesi yeterlidir.

SONRAKİ HABER