2022 yaz dönemi Amerikan Mutfak trendleri! En beğenilen modellere göz atın

Yaz döneminde evini yenilemek isteyenler ve ilk olarak mutfaktan başlayacaklar için tercihlerin başında mutfak geliyor. Mutfak seçenekleri arasında da ilk sırada Amerikan Mutfak bulunuyor.

Dekorasyon 06.05.2022 - 15:57 06.05.2022 - 16:04 Mustafa Karagöz

Emlak365.com - Yaz döneminde evini yenilemek isteyenler, pandemi sürecinin etkilerini ortadan kaldırmayı planlayanlar ilk olarak mutfaktan başlıyorlar. Mutfağını yenilemek isteyenlerin son dönemlerdeki tercihleri ise yeniden Amerikan Mutfak. 2022 yılında yeni modellerin sergilendiği ve büyük ilgi görmeye başlayan Amerikan Mutfak modellerini sizlerle paylaşıyoruz. 

AMERİKAN MUTFAK 2022 YAZINDA BU MODELLERLE YENİDEN TREND

Amerikan mutfak genel olarak açık mutfak anlamına gelir. Bu dizayn modeli ilk olarak Amerika'da kullanıldığı için bu isimle anılır. Daha çok oda sayısı az olan evlerde yaşam alanıyla mutfağın birleşmesinden oluşur. Bu sayede hem hareket alanı artmış oluyor hemde daha ferah bir görünüm kazanıyor. Amerikan mutfak ev sahiplerine dar bir alana sıkıştırılmış ufacık bir mutfak yerine, girdiğinizde içinizin açıldığı, rahatça hareket edebildiğiniz, her şeyi tıkıştırmak zorunda olmadığınız bir mutfak sunuyor.

Birçok avantajı olan Amerikan Mutfak modellerine ilginin artması bu alanda dekorasyon fikirlerinin de çok fazla olmasını sağladı. Amerikan mutfağın bir avantajı da misafirlerin çok kolay bir şekilde ağırlanmasına imkan sağlanması olur. Avantajı olduğu kadar dezavantajları da olan Amerikan Mutfak modellerinde yemek kokusunun açık mutfakla iç içe olan salonda hissedilmesi geliyor. Bu sorun ise iyi bir havalandırma sistemi ile çok kolay bir şekilde çözülebilir. Amerikan mutfak modellerinde ayrıca mutfağın sürekli temiz ve bakımlı olması gerek. Zira herşeyin ortada olduğu bir Amerikan Mutfak göz zevkini bozacaktır. 

İşte 2022 Yılı Modelleri

2022 yaz amerikan mutfak modelleri yeni trendler (9)2022 yaz amerikan mutfak modelleri yeni trendler (8)2022 yaz amerikan mutfak modelleri yeni trendler (7)2022 yaz amerikan mutfak modelleri yeni trendler (6)2022 yaz amerikan mutfak modelleri yeni trendler (5)2022 yaz amerikan mutfak modelleri yeni trendler (4)2022 yaz amerikan mutfak modelleri yeni trendler (3)2022 yaz amerikan mutfak modelleri yeni trendler (2)2022 yaz amerikan mutfak modelleri yeni trendler (1)

Yukarıda yer modeller 2022 yılında kullanıcılar tarafından en çok beğenilen modeller arasında yer alıyor. Siyah ve gri tonlar ile birlikte açık renkli ve desenli modeller de çok tercih ediliyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@