2022'nin İlk Kazandıran Hisse Önerileri Geldi! Borsa İstanbul'da 3 - 7 Ocak Haftasında Takip Edilecek Hisse Senetleri

Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi için 2022 yılının ilk haftalık hisse önerileri belli oldu. Yeni haftada Borsa İstanbul'da hangi hisse senetleri için al - sat - tut tavsiyesi verildi?

Finans 01.01.2022 - 20:11 01.01.2022 - 20:11 Engin Uzunoğlu

Türkiye ekonomisinin kalbi olarak nitelendirilen Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi'ne olan ilgi oldukça yükseldi. Türk lirasındaki dalgalanmalardan dolayı alternatif yatırım modeli olarak değerlendirilen Borsa İstanbul son dönemde çok sayıda yeni yatırımcının varlıklarını koruyup arttırmak için etkili bir yol haline geldi. Ancak borsada kazançlı çıkabilmek için doğru zamanda doğru hisse senetlerine yatırım yapmak gerekiyor. Bunun için de hisse önerilerinin hayati önemi bulunuyor. Peki yeni haftanın hisse önerileri nelerdir?

AHLATCI YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ BÜLTENİ YAYINLANDI!

Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi iin düzenli olarak haftalık hisse önerisi yayınlanan yatırım şirketlerinin başında Ahlatcı Yatırım geliyor. Ahlatcı Yatırım 3 - 7 Ocak haftasının hisse önerilerini yayınladı. Yeni haftada hangi hisse senetlerinde yükseliş potansiyelleri bulunuyor? Hangi hisse senetlerine yatırım yapanlar kazançlı çıkacak? Borsa İstanbul Kazandıran hisse önerileri nelerdir?

GEÇEN HAFTANIN HİSSE ÖNERİLERİ PERFORMANSI

Ahlatcı Yatırım tarafından bir önceki hafta önerilen hisselerin performansları da açıklandı. Buna göre geçtiğimiz hafta önerilen hisse senetleri arasında yer alan DOAS, TKFEN, ALKIM hisseleri hedef fiyat aralığına ulaşmayı başardı. Bir önceki haftanın kapanış seviyesi ile geçtiğimiz hafta görülen en yüksek seviyenin karşılaştırılmasında DOAS hisseleri yüzde 6,2, TKFEN hisseleri yüzde 3,7 kazanç sağladı. 

3-7 OCAK HAFTASI HİSSE ÖNERİLERİ

Ahlatcı Yatırım tarafından 3 Ocak Pazartesi ile 7 Ocak Cuma haftasının hisse önerileri de kamuoyuna ilan edildi. Buna göre geçtiğimiz hafta önerilen DOAS, TKFEN, ALKIM, BIMAS ve KCHOL hisse senetleri öneri listesinden çıkarıldı. Bu hisse senetlerinin yerine ise ECILC, KARSN, KRDMD, PARSN ve VESTL hisse senetleri listeye eklenerek yatırımcılara önerildi.

Not: Haberimizde yer alan borsa tavsiyeleri ilgili yatırım şirketine aittir. Yatırım yaparken tek veri olarak kullanılmaması tavsiye edilir. Bu haberde kesinlikle yatırım tavsiyesinde bulunulmamıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@