2+1 Daire Fiyatına 3+1 Ev Alma Fırsatı! İcralık Evlere İlgi Büyüdü! Vakıfbank'tan Harekete Geçiren Fiyatlar!

Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan konutlara büyük ilgi göstermeye devam ediliyor. İşte Vakıfbank'ın ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu son fırsatlar...

2+1 Daire Fiyatına 3+1 Ev Alma Fırsatı! İcralık Evlere İlgi Büyüdü! Vakıfbank'tan Harekete Geçiren Fiyatlar!

Bugünlerde Vakıfbank tarafından satışa konulan icralık evler büyük rağbet görmekte. Bunun en önemli sebebi hiç kuşkusuz uygun fiyatlar. 2+1 daire fiyatına 3+1, hatta 4+1 daire almak için Vakıfbank tarafından satılan icralık konutlara mutlaka göz atmalısınız. Detaylar haberimizin devamında.

Vakıfbank, 2021 yılının sonuna doğru indirdiği icralık daire fiyatlarını 2022 yılında da değiştirmeyecek gibi görünüyor. Ev fiyatlarının 2022 yılında daha da artması beklenirken Vakıfbank’ın satış sitesinde yer alan daireler hâlâ cazip özelliğini koruyor.

200.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla İstanbul’da Ev Sahibi Olma Fırsatı

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her bir yanında ev satışlarında önemli bir sirkülasyon yaşanmakta. Ev almak artık eskisi kadar kolay değilken kredi oranlarının da istenen seviyeye bir türlü inmemesi, bu işi daha da maliyetli hâle getiriyor. Hâl böyle iken ev almak isteyenler, farklı yöntemlerin peşinde koşmakta. Bankalar tarafından icradan satılan daireler, bu gibi dönemlerde daha da ön plana çıkmakta. İhale usulü ile satılan evler için teklif yapan vatandaşlar, nokta atışı yaparak çok uygun fiyatlarla ev sahibi olabiliyor.

vakıfbank konut satış ilanları-1

Vakıfbank tarafından icradan satılan daireleri satın almak istiyorsanız size en yakın Vakıfbank şubesine giderek bu talebinizi dile getirebilirsiniz. Elbette bunun için ilk olarak gayrimenkul satış sitesini ziyaret etmenizi ve satın almak istediğiniz daireyi belirlemenizi öneririz. Bu yöntemle daha hızlı bir şekilde hareket etme fırsatı bulurken ekonomik anlamda da daha doğru bir iş yapmış olursunuz.

Daireyi belirledikten sonra Vakıfbank’a başvuruda bulunarak satın alacağınız konutun teminat bedelini yatırabilir ve dijital platform üzerinden online ihaleye katılım sağlayabilirsiniz. Satıştaki tüm icralık daireleri görüntülemek için buraya tıklamanız yeterli olacak. Linke tıklayıp ilgili web adresine ulaştıktan sonra ana sayfada önünüze çıkan dairelere göz atabilir, ayrıca sol kısımda bulunan arama menüsünü kullanarak ev almak istediğiniz şehri seçerek aradığınız eve hızlıca ulaşabilirsiniz.

Listeyi incelediğinizde çok kaliteli dairelerin tahmin ettiğinizden daha düşük fiyatlarla satışa konulduğunu göreceksiniz. Doğru bir seçim yaparak ihale süresi sona erene kadar en iyi teklifi sunmanız halinde satış işlemlerini hemen başlatabilecek, uzun yıllardan beri hayalini kurduğunuz yuvanıza bu şekilde kavuşabileceksiniz.

SONRAKİ HABER