21 Mayıs CHP Maltepe mitingine kaç kişi geldi? CHP'de seçim çalışmaları resmen başladı, katılım sayısı konuşuluyor!

Cumhuriyet Halk Partisi'nin kış ayları sebebiyle ara verdiği 'Milletin Sesi' mitinglerine kaldığı yerden devam ediyor. 21 Mayıs CHP Maltepe mitingine kaç kişi geldi? İşte detaylar..

Gündem 21.05.2022 - 17:48 21.05.2022 - 17:48 Burak Cantürk

Cumhuriyet Halk Partisi'nin kış ayları sebebiyle ara verdiği 'Milletin Sesi' mitinglerine kaldığı yerden devam ediyor. Türkiye'de iç siyasetin gündeminde sığınmacı problemleri, ekonomi ve seçim konuşuluyor. Yaklaşan 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde vatandaşın gündeminde yer alan konular iç siyaseti derinden etkiliyor. Özellikle ekonomik problemler vatandaşın stresini ve dengesini doğrudan etkilerken Cumhuriyet Halk Partisi'nin 21 Mayıs 2022 Cumartesi 18:00'da yapacağı miting konuşuluyor.

Uzun bir aranın ardından tekrar başlayan Milletin Sesi mitingleri ana muhalefette 6 liderin bir araya gelerek yer almasıyla başlıyor. Milletin Sesi mitingleri şimdiden Türkiye'de iç siyasetinde konuşulmaya devam ederken Maltepe mitingine kaç kişinin katıldığı merak konusu oldu. Özellikle mitinglerde ki katılım sayıları vatandaşların en büyük merak konusu olurken 21 Mayıs tarihinde CHP Maltepe mitingine katılım sayıları haberimizde yer alıyor.

MİLLETİN SESİ MİTİNGLERİ TEKRAR BAŞLIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kış ayları sebebi ile uzun bir ara verdiği 'Milletin Sesi' mitinglerine kaldığı yerden devam etme kararı aldı. Özellikle hükümete artan eleştiriler sonrasında vatandaş ile bir araya gelerek güçlü bir seçim sürecine girmeyi planlayan Kılıçdaroğlu ilk mitinginde altılı masada yer alan birçok liderde katılım sağlayacak. Birçok partinin liderleri de mitingde yer alacak iken şimdiden Maltepe mitingi gündemin ana konusu arasında yerini edindi.

Milletin Sesi mitinglerine katılım sayıları ve katılacak liderler işte haberde..

21 MAYIS MALTEPE MİTİNGİ KATILIM SAYISI

21 Mayıs 2022 Cumartesi saat 18:00'da İstanbul Maltepe meydanında yapılacak olan Milletin Sesi mitingine katılım gösterecek olan vatandaşların sayısı merak ediliyor. Özellikle seçim öncesinde ki mitinglere katılım yapan vatandaş sayısı iç siyasette tüm dengeleri değiştiriyor. 

21 Mayıs Maltepe mitingine yapılacak olan katılım sayısının 400 binin üzerinde olacağı konuşuluyor. Maltepe mitingi öncesinde şimdiden kalabalıklar oluşmaya başlanırken İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından resmi rakamların miting sonrasında açıklanması bekleniyor. Resmi rakamların gelmesi ile birlikte vatandaş katılım sayısı da haberimizde ki yerini alacak. 

Vatandaşın en merak ettiği konular arasında yer alan katılım sayıları açıklanır açıklanmaz haberimizde ki yerini alacak.

www.emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@