22 Haziran Emlak Duyuruları! Devletten satılık kiralık ev dükkan arsa arazi ilanları

22 Haziran tarihinde yayımlanan ve ihalesi önümüzdeki günlerce gerçekleştirilecek olan emlak ilanlarında kiralık ve satılık evler, dükkanlar, işyerleri, arsa ve araziler bulunuyor.

Emlak Haberleri 22.06.2022 - 09:39 22.06.2022 - 09:41 Mustafa Karagöz

Milli Emlak Müdürlüğüne bağlı olarak il veya ilçelerde faaliyet gösteren alt birimler yayımladıkları duyurular ile konut satışı veya kiralaması yapıyorlar. Belediye başkanlıklarının ilanları ise genellikle işyeri veya dükkan kiralamak için oluyor. Ayrıca belediyeler mesken kiralaması veya arazi satışı da yapıyorlar. İmarlı arsa satışlarında öne çıkan kurum ise Milli Emlak birimleri oluyor. KGM, PTT, VGM, SGK gibi kurumlar ise genellikle tek bir gayrimenkul için ayrı ilanlar yayımlıyorlar. Bu ilanlar apartman dairesi, bahçeli ev, avlulu kargir ev, köy evi, müstakil ev için oluyor. 

SON DUYURULARI İNCELEMEK İSTEYENLER

Kamu kurumlarının yayımladığı tüm duyuruları toplu ve düzenli olarak emlak365.com olarak sizlerle paylaşıyoruz. Lojman satış ilanlarını ise kurum kurum ve il bazlı olarak haberlerimizle sizlere aktarıyoruz. Bu duyurularımızın dışında ise son günlerde yayımlanan ilanları tek bir haberde derledik. Bu hafta içerisinde yayımlanan, ihalesi ay sonunda yada yeni ay başında düzenlenecek olan gayrimenkul satışlarını derledik. 

22 HAZİRAN VE ÖNCESİNDE İLAN EDİLEN DUYURULAR

İşte 20, 21 ve 22 Haziran tarihlerinde kurumlardan ilan edilen lojman, bahçeli ev, imarlı arsa, imarsız arazi, bahçe, tarla ve dükkan ilanları. İlanların bir kısmı satılık gayrimenkuller için olurken bir kısmı ise gayrimenkullerin kiralanması için oldu. Tablolarda ihaleyi gerçekleştirecek olan kurum bilgisi, ihaleye konu gayrimenkulün özellikleri ve ihale tarihi yer alıyor. 

22 haziran kamudan satılık kiralık gayrimenkuller22 haziran kamudan satılık kiralık gayrimenkuller 222 haziran kamudan satılık kiralık gayrimenkuller 422 haziran kamudan satılık kiralık gayrimenkuller 3

KAMUDAN KONUTLAR NASIL ALINIR?

Gayrimenkul almak için devlet kurumlarına başvuru yapacak olanlar, kurumların isteklerini yerine getirerek başvuru aşamasını eksiksiz tamamlayacaklar. Başvuru işlemlerini tamamlayanlar daha sonra ihaleye katılım gösterecekler. İhaleye katılanlar ilan edilen muhammen bedeller üzerinden kendi tekliflerini sunacaklar. Açık teklif usulü yada kapalı zarf usulü gerçekleştirilecek teklif verme işlemi sona erdiğinde en yüksek teklifi veren konutu almaya hak kazanacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@