2.250 TL, 2.375 TL, 2.500 TL Emekli Maaş Promosyonu Ödemesi Yapan İş Bankası Ekstra 500 TL Hediye Veriyor!

İş Bankası emekli müşterilere yönelik özel bir kampanyanın duyurusunu yaptı. İş Bankası'ndan emekli maaş promosyonu alan müşterilere ek olarak 500 TL'lik hediye imkanı veriliyor.

Finans 30.05.2022 - 21:36 30.05.2022 - 21:36 Engin Uzunoğlu

Emekliler bankaların radarlarında kalmaya devam ediyorlar. Emeklileri kendileri ile çalışmaya ikna etmeye çalışan bankalar kampanya üzerine kampanya açıklıyorlar. İş Bankası da emeklilere oldukça cazip imkanlar sunan bankalar arasında yerini aldı. Peki İş Bankası'nda emekli müşterilere hangi avantajlar, hangi şartlarla sağlanıyor? İş Bankası'nın emekli kampanyasının merak edilen detayları nelerdir? 

İŞ BANKASI EMEKLİ KAMPANYASININ KOŞULLARI!

İş Bankası tarafından yapılan emekli kampanyası açıklaması ile emeklilere önemli fırsatlar duyuruldu. Öncelikle kampanya kapsamında emeklilere maaş promosyonu ödemeleri yapılıyor. Bu maaş promosyonlarının detayları hakkında da ayrıntılar kamuoyuna duyuruldu.

İş Bankası tarafından emeklilere ne kadar promosyon ödemesi yapılacağı belli oldu. Buna göre 1.500 TL'ye kadar maaşı olan emekliler İş Bankası'ndan 2.250 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaşı olan emekliler 2.375 TL ve 2.500 TL'nin üzerinde maaşı olan emekliler 2.500 TL emekli maaş promosyonu alabiliyorlar.

İş Bankası'ndan emekli maaş promosyonu alabilmek için müşterilere iki şart öne sürülüyor. Buna göre müşteri ilk olarak emekli maaş hesabını İş Bankası'na taşıması gerekiyor. Ardından ise emekli maaşını 3 yıl boyunca bir başka bankaya taşımayacağına dair müşteri İş Bankası'na taahhüt veriyor. Bu işlemlerin sonrasında yatan ilk emekli maaşının ardından müşteriye emekli maaş promosyonu ödemesi nakit olarak yapılıyor.

İş Bankası'nın emekli müşterilere sağladığı bir diğer imkan ise 500 TL hediye olarak açıklandı. Buna göre emekli müşteriler kendileri gibi emekli yakınlarını İş Bankası'na davet ederek hediye kazanma imkanı buluyorlar. İki emekli yakınına referans olan emekli müşteriler kişi başı 250 TL'den 500 TL hediye kazanabiliyorlar. Bu hediyeler müşteriye MaxiPuan olarak ödeniyor.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@