23 Nisan Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı 23 Nisan Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Bazı kurumlara yeni atamalar yapıldı, bazı kurumlarda görevden almalar yapıldı.

Gündem 23.04.2022 - 08:54 23.04.2022 - 08:54 Gülşah Konuk Akın

23 Nisan 2022 tarihli Resmi Gazete'de, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı atama kararları yayımlandı. Buna göre; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii A.Ş Genel Müdürlüğü, Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı, Türkiye Elektrik İletim A.Ş., Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Dışişleri Bakanlığı'nda yeni atama ve görevden almalar yapıldı.

atama

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı
Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı'na Bedri Sinan Gül ve Mustafa Bakır atandı. Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Karaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Türkmen HACIHALİLOĞLU, Ardahan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Bahtiyar TOPAL,Çankırı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Selim BOYRAZ,Denizli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Uşak Çevre ve Şehircilik 11 Müdürü Mehmet Fatih Namık ÖZTÜRK, Karaman Çevre ve Şehircilik 11 Müdürlüğüne, Malatya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Fikret ONHAN, Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Şenol AYYILDIZ'ın ataması yapıldı.

resmigazete

Kırşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne,Niğde Çevre ve Şehircilik tl Müdürü Hamdi Görkem GENÇTÜRK, Niğde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Kırşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Necmettin ŞEKER atandı.

Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş.Genel Müdürşüğü, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü I. Hukuk Müşaviri Tülay ARSLAN görevden alındı.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@