24 Kasım 2021 Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi Günlük Hisse Önerileri

Borsa İstanbul rekordan rekora koşarken borsa yatırımcıları yüksek kazanç potansiyelli hisse önerilerini merak ediyorlar. Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi günlük hisse önerileri nelerdir? 

Finans 24.11.2021 - 02:29 24.11.2021 - 02:29 Engin Uzunoğlu

Türkiye ekonomisinin kalbinin attığı Borsa İstanbul son günlerde yüz güldürmeye devam ediyor. Her geçen gün bir önceki günün kapanış değerinin üzerine çıkmayı başaran Borsa İstanbul, yatırımcılara da yüksek kazanç sağlamayı sürdürüyor. Borsa İstanbul'a yatırım yapanlar ise varlıklarını arttırabiliyorlar. 

Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi'nde kazançlarda belirleyici olan doğru zamanda doğru hisse senedine yatırım yapmak oluyor. Bunun için de borsa yatırımcıları kapsamlı bir araştırma içerisinde oluyorlar. Yatırım şirketleri ise günlük hisse önerileri ile yatırımcılara yol gösteriyorlar. Peki 24 Kasım 2021 tarihi itibariyle Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi'nde hangi hisse senetleri takip edilmelidir? Borsa İstanbul Al-Sat-Tut hisse önerileri nelerdir?

GARANTİ BBVA YATIRIM GÜNLÜK HİSSE ÖNERİLERİ

Garanti BBVA bugün Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi'nde AKGRT, ALKIM, HALKB, KORDS, MPARK, OTKAR, PGSUS, SISE, TKFEN, TMSN, ULKER, ZOREN hisse senetlerinin takip edilmesi gerektiğini duyurdu. 

GEDİK YATIRIM GÜNLÜK HİSSE ÖNERİLERİ

Gedik Yatırım tarafından verilen bilgilere göre yatırımcılar Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi'nde bugün ALARK, KRCGD ve YATAS hisse senetlerinin takip edilmesi gerektiği açıklandı.

İNFO YATIRIM GÜNLÜK HİSSE ÖNERİLERİ

Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi için hisse önerisi veren İnfo Yatırım bugün ALARK, KRDMD, KORDS, TTRAK, VESTL hisse senetlerinni yakından takip edilmesi gerektiğini ilan etti.

OYAK YATIRIM GÜNLÜK HİSSE ÖNERİLERİ

Oyat Yatırım tarafından günlük hisse önerileri açıklandı. Buna göre borsa yatırımcılarının gün boyunca SOKM, GLYHO, THYAO, KRDMD, RTALB hisse senetlerini takip etmeleri tavsiye edildi.

TACİRLER YATIRIM GÜNLÜK HİSSE ÖNERİLERİ

Tacirler Yatırım tarafından açıklanan hisse önerilerine göre yatırımcılar bugün AYGAZ, GARAN, MGROS, SISE pay senetlerini takip etmeleri gerekiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@