240 Ay Vadeli 250 Bin TL Konut Kredisi! Garanti BBVA Ev Sahibi Olmayı Kolaylaştırdı!

Konut kredisinde en uzun vade imkanını sağlayan bankalardan olan Garanti BBVA oldu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre 240 ay vadeli konut kredisi ile müşteriler ev sahibi yapılıyor.

240 Ay Vadeli 250 Bin TL Konut Kredisi! Garanti BBVA Ev Sahibi Olmayı Kolaylaştırdı!

Türkiye'de konut satın almak isteyen vatandaşlara uygun şartlarda konut kredisi veren bankalar son dönemlerde ön plana çıkmaya başladılar. Bankalar konut kredisi kampanyalarını çeşitlendirirken müşterilere sunulan avantajlı imkanlar da konut satın alacak olanlara başlı başına avantaj olarak dönüyor.

Konut kredisi kampanyası açısında fark yaratan bankalardan birisi de Garanti BBVA oldu. Garanti BBVA müşterileri oldukça uygun imkanlarla ev sahibi olma şansına sahip oluyorlar. Konut kredisi kampanyalarında çeşitlilik sağlayan Garanti BBVA her bütçeye hitap edebilme açısından da dikkatleri çekiyor.

ÖZEL ÖDEMELİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Garanti BBVA tarafından sunulan konut kredisi kampanyalarından olan Özel Ödemeli Konut Kredisi Kampanyası kapsamında müşteriler hangi tarihlerde ne kadar geri ödeme yapacaklarını belirleyebiliyorlar. Yılın belirli dönemlerinde gelirleri artan müşteriler için oldukça uygun olan bu kampanya ile ara taksit ödemeleri ile konut kredisi geri ödemeleri kolaylaşıyor.

AZALAN TAKSİTLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Konut kredisi kullanırken taksit planlamasını önce yüksek taksit sonra düşük taksit şeklinde yapanlar için cazip olan bu konut kredisinde müşteriler kredi faiz yükünü yüzde 40'a varan oranlarda düşürebiliyorlar. Bu şekilde konut kredisi maliyetleri daha makul duruma indirilmiş oluyor.

DEĞİŞKEN FAİZLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Konut kredisi kullanırken sabit faiz tercih etmek yerine faiz indirimlerinden yararlanmak isteyenler için bu konut kredisi kampanyası başlkı başına avantajlarla dolu oluyor. Bu kredi kampanyasından yararlananların faizleri belirli periyotlarda değişebiliyor. Bu durum müşteri lehine olduğu gibi müşteri aleyhine de olabiliyor.

ARTAN TAKSİTLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Garanti BBVA tarafından verilen bir konut kredisi çeşiti olan bu kampanya ile müşteriler önce düşük taksitler ödüyorlar. İlerleyen yıllarda ise belirli oranlarda kredi taksitleri artıyor. Gelecek yıllarda gelirlerinin artacağını düşünenler için bu konut kredisi oldukça avantajlı oluyor.

GARANTİ BBVA 250 BİN TL KONUT KREDİSİ MALİYET TABLOSU

Garanti BBVA'yı diğer bankalardan ayıran en büyük özellik konut kredisinden 240 aya kadar vade imkanı vermesi oluyor. 240 ay vadeli 250 Bin TL konut kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,75 oranında kredi faizi uygulanıyor.

250 bin tl konut kredisi hesaplama

Bu şartlarda konut kredisi kullanan müşteriler bankaya aylık 4.444 TL kredi taksiti ödüyorlar. İlk yıllarda yüksek gibi görünse de ilerleyen yıllarda bu taksit tutarı oldukça makul seviyeler olarak değerlendirilebiliyor.

SONRAKİ HABER