249 Bin TL'ye ÖTV Muafiyetli Dacia Yeni Duster! Haziran Fiyatları İle En Ucuz SUV! 

Sıfır kilometre otomobil satın almayı düşünenler ÖTV muafiyeti ile satılan araçların fiyatlarını merak ediyorlar. Dacia Yeni Duster için 249 Bin TL ÖTV muafiyetli satış fiyatı açıklandı.

Finans 02.06.2022 - 00:08 02.06.2022 - 00:08 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de otomobil fiyatlarında Haziran ayına ilişkin zamlar eklenmeye başlandı. Firmalar fiyat listelerinde güncellemeye giderken artık sıfır kilometre otomobil sahibi olmak isteyenler çok daha yüksek miktarlı bütçeleri göze almak durumundalar. Yüksek maliyetlere alternatif ise ÖTV muafiyetli sıfır kilometre otomobil satışları oluyor. Peki ÖTV muafiyeti ile otomobil nasıl alınır? Kimler ÖTV muafiyetli otomobil alabilirler? 

ÖTV MUAFİYETİ İLE SIFIR KİLOMETRE OTOMOBİL NASIL ALINIR? 

Türkiye’de otomobil satın alırken fiyatları arttıran en önemli unsur araçlardan alınan vergiler oluyor. Özellikle ÖTV tutarları oldukça yüksek miktarlarda oluyor. ÖTV çıkarıldığında ise araç fiyatları yarı yarıya düşüyor. Bundan dolayı da ÖTV muafiyeti ile yapılan araç satışlarına çok büyük bir ilgi gösteriliyor. Ancak herkesin ÖTV muafiyeti imkanı bulunmuyor. ÖTV muafiyeti ile araç satın alabilmek için belirli oranlarda engelli olmak şartı aranıyor. 

DACİA YENİ DUSTER ÖTV MUAFİYETİ İLE SATILIYOR!

Dacia firmasının satışa çıkardığı ÖTV muafiyetli sıfır kilometre otomobil Dacia Yeni Duster oldu. SUV model araç olan Dacia Yeni Duster için firma ÖTV muafiyetli fiyat açıkladı. Buna göre 2022 model Dacia Yeni Duster için firma 249 Bin TL ÖTV muafiyetli fiyat açıkladı. Bu fiyatın Dacia Yeni Duster Comfort 1.0 Turbo 90 bg 4x2 versiyonu için geçerli olduğu duyuruldu. Bu fiyat içerisinde trafik sigortası ile kasko maliyetinin yer almadığı bildirildi.

ÖTV muafiyetli Dacia Yeni Duster satın alan müşteriler Dacia Finans’tan kredi kullanmaları durumunda 1.500 TL de yakıt hediyesi elde edebiliyorlar. Ayrıca buna ek olarak +1 yıl Uzatılmış Garanti ve İlk Periyodik Bakım fırsatlarından yararlanabiliyorlar. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@