25-31 Ekim Kamudan Satılık 2. El Binek Otomobiller! Marka, Model, Km, Fiyat Tablosu

25 Ekim ile 31 Ekim tarihleri arasında başvuruları alınacak ve ihale ile satılacak binek otomobillerin listesini Emlak365 olarak listeledik. Araçların marka, model ve fiyat tabloları haberimizde.

Finans 25.10.2021 - 10:01 25.10.2021 - 10:01 Mustafa KARAGÖZ

Kamu kurumlarının araç satış ilanlarını yeni hafta başı duyuruları ile derledik. 

İkinci el araç almak isteyenler için ilan edilen duyurularda çok farklı marka ve modellerde araç satışlarının olacağı bildirildi. Duyurularda ayrıca adaç alacaklar için farklı imkanların olduğu da duyuruldu. 

ARAÇ ALACAKLAR İÇİN İKİNCİ EL DUYURULARI

Araç almak isteyenler için ilan edilen güncel listede 3 farklı kurumun satışı bulunuyor. Duyurular bir İŞKUR İl Müdürlüğü ve 2 İl Özel İdaresi tarafından yayımlandı. Duyurulara göre aaç satışı yapılacak olan iller Çorum, Tekirdağ ve Amasya olarak sıralandı. Satılacak araçlara dair ilk açıklamalarda ise ön bilgiler verildi. 

* Çorum İl Özel İdaresi'ne ait araçlar ihale ile satılacaktır. Kurum binek otomobil dışında yer alan listede toplam 12 araç satışı yapacağını açıkladı. 

* Amasya İl Özel İdaresi 4 adet otomobili ihaleyle satacaktır.

* Tekirdağ İŞKUR İl Müdürlüğü 1998 Model Doğan S marka aaracı satacaktır. 

ARAÇLAR İÇİN FİYAT LİSTELERİ

Çorum İl Özel İdaresi, Amasya İl Özel İdaresi ve Tekirdağ İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyurularda yer alan araçlara dair fiyat listeleri ile şu şekilde. 

Tekirdağ İŞKUR İl Müdürlüğü 2. El Araç Satış Fiyat Listesi

tekirdağ 2. el araç satış 25 ekim

Çorum İl Özel İdaresi 2. El Araç Satış Fiyat Listesi

çorum 2. el araç satış 25 ekim

Amasya İl Özel İdaresi 2. El Araç Satış Fiyat Listesi

amasya 2. el araç satış 25 ekim

İkinci el araç satışları için başvuru yapmak isteyenler, kurumların web sitelerinden başvuru duyurularına ulaşabilir ve gerekli ayrıntılara ulaşabilirler. Araçları görmek isteyenler ise kurumlara mesai saatleri içerisinde kurumlara giderek araçları görebilirler. Başvuru işlemleri ise kurumların ihale birimlerinden alınacak şartnamelere göre şahsen yapılacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@