25 Bin TL Hemen Hesaba Yatıyor! Yapı Kredi'den Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Müşterilerin ihtiyaçları karşısında finansal destek veren Yapı Kredi Bankası, kapsamlı bir ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. 

Finans 24.09.2021 - 02:26 24.09.2021 - 02:33 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için Yapı Kredi Bankası'ndan kredi duyurusu geldi. Her türlü ihtiyaç karşısında müşterin yanından yer almayı sürdürüleceğini açıklayan Yapı Kredi Bankası uygun şartlarda kredi desteği veriyor. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları nelerdir?

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Nakit ihtiyacı hissedenlere finansman desteği veren Yapı Kredi Bankası uygun faiz oranları ve kolay ödeme imkanları ile ihtiyaç kredisi temin ediyor. Müşteriler bankaya başvurduklarında ihtiyaç kredisi çekerken çok cazip imkanları bir arada kullanarak finansal sorunlarına çözüm bulabiliyorlar.  Peki Yapı Kredi Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kulananlar hangi avantajlara sahip olabiliyorlar. 

3 AYA KADAR TAKSİT ERTELEME İMKANI

Yapı Kredi Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankanın sağladığı imkan doğrultusunda kredi taksitlerini 3 ay erteleyebiliyorlar. Bu imkanı değerlendiren müşteriler nakit sorunlarına çözüm buldukları gibi kredi geri ödemelerine başlamak için zaman da kazanıyorlar. Bu süreç içerisinde bütçelerini kontrol altına alarak ödemeler başladığında sağlıklı bir geri ödeme gerçekleştirebiliyorlar. 

İPOTEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilere sağlanan ihtiyaç kredisi seçeneklerinde farklı imkanlar da bulunuyor. Talep eden müşteriler ipotekli ve diğer teminatlı ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Bu ihtiyaç kredilerinin bazı şartları farklı olabiliyor. Bu şekilde yüksek miktarlı ihtiyaç kredisi de kullanılabiliyor. Müşteriler genellikle bu seçeneği ihtiyaç kredisi limit sınırı yeterli gelmeyince kullanıyorlar. 

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

Yapı Kredi Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere kademeli faiz uygulanıyor. Kredi miktarına ve vade süresine bağlı olarak uygulanan kredi faizinde değişiklik olabiliyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere uygulanan faiz oranı aylık yüzde 2.19 olarak açıklandı. Bu şartlarda çekilen 25 Bin TL'lik ihtiyaç kredisinin aylık kredi taksiti 1.082 TL oluyor. 

yapı kredisi ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak nakit desteği almak isteyen müşteriler kredi başvurularını ne şekilde yapabilecekleri konusunda bilgi edinmek istiyorlar. Buna göre müşteriler internet şubesi veya mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Kredi kullanımı ise banka şubesine dahi gitmeden yapılabiliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@