25 Bin TL'lik İhtiyaç Kredisinin Aylık Taksit Ödemesi Ne Kadar? Denizbank, Vakıfbank, Enpara İhtiyaç Kredisi

Nakde olan sıkışıklıklarını bankaların ihtiyaç kredisi hizmetleri aracılığı ile gidermek isteyen vatandaşlar, en uygun faizli kredi hizmetine sahip olan bankaları araştırmaya başladılar...

Finans 26.04.2022 - 15:14 26.04.2022 - 15:16 Duygu Dilan Duman

Döviz kurlarında ve altın fiyatlarında gözlenen olumsuz gelişmeler, gündelik hayatta satın alınan tüm ürünlerin zamlanmasına sebep oldu. Temel gıda ihtiyaçlarını dahi karşılamakta zorlanan vatandaşlar, bir taraftan da geçinmeye ve sabit giderlerini ödemeye çalışırlarken nakde olan sıkışıklıklarını çözüme kavuşturabilmek adına bankaların ihtiyaç kredisi hizmetlerine yöneldiler.

2021 yılının son aylarından bu zamana kadar çeşitli faktörler çerçevesinde geçinmekte zorlanan ve bu doğrultuda da artan masraflarını karşılayabilmek adına nakit arayışı içerisine giren vatandaşlara, Vakıfbank, Denizbank ve Enpara’dan müjdeli haber geldi. Üç banka, ilgili ihtiyaç kredisi hizmetlerinin ayrıntılarını paylaştı.

Enpara İhtiyaç Kredisi Hizmeti 2022

QNB Finansbank tarafından geliştirilen ve şubesiz bankacılığın öncülerinden olan Enpara, yeni dönemde nakde sıkışan vatandaşlar için ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıklayan bankalardan biri oldu. Enpara tarafından geliştirilen ihtiyaç kredisi hizmetinin limiti 120 bin TL, azami vade sayısı 36 ay ve aylık faiz oranı yüzde 1,64 olarak belirlendi.

Enpara’nın ihtiyaç kredisi hizmeti karşılığında belirlemiş olduğu verilere bağlı olarak bankadan 25 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 975,79 TL olarak hesaplandı.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Hizmeti 2022

denizbank-kentsel-dönüşüm-kredisi

Geliştirdiği emekli kredilerine ek olarak tüm vatandaşların yararlanabilecekleri bir ihtiyaç kredisi hizmeti daha sunacağını bildiren Denizbank, ilgili hizmetinin ayrıntılarını paylaştı.

Denizbank ihtiyaç kredisi hizmetinin üst sınırını 100 bin TL, azami vade sayısını 36 ay ve faiz oranını %1,49- %1,69 olarak belirledi. Bu veriler ışığında bankadan 25 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 985,24 TL olarak hesaplandı.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Hizmeti 2022

Kamu bankalarından biri olan Vakıfbank da yeni dönemde nakde sıkışmış olan vatandaşlara ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıklayan bankalardan biri oldu. Söz konusu hizmetinin üst sınırını 125 bin TL, azami vade sayısını 36 ay ve aylık faiz oranını yüzde 1,55 olarak belirleyen banka, 25 bin TL hizmeti için ödenecek olan aylık taksit tutarını 958,90 TL olarak hesapladı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@