25 Bin TL'yi Sembolik Maliyetle Veriyorlar! Ziraat, Vakıfbank, Akbank, İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

İhtiyaç kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlar en düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankaları merak ediyorlar. İşte düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankaların listesi...

Finans 02.09.2021 - 00:56 02.09.2021 - 01:11 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit sıkışıklığı arttıkça bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına da başvurular artıyor. Ekonomik olarak zor durumda olan bazı vatandaşar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak finansal sorunlarına çözüm üretiyorlar. Bu noktada ise düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar ilgi odağı oluyor. 

UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALARIN LİSTESİ!

Uygun faizler ve düşük maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankalar rekabette rakiplerinin bir adım önüne geçerken vatandaşlar da bu bankalara ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaya devam ediyorlar. Peki hangi banka yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyor. İşte uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankaların listesi...

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI MALİYET HESAPLAMA 

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,55 kredi faizi uygulanyor. Bu faiz oranı ile 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 989 TL kredi taksiti ödüyorlar. Kredinin toplam maliyeti ise 34.651 TL oluyor. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI MALİYET HESAPLAMA 

Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,59 olarak açıklandı. Bu faiz oranı ile 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda müşteriler bankaya her ay 966 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Vade sonuna gelindiğinde ise kredinin toplam maliyeti 34.920 TL oluyor. 

ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması banka banka 2

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI MALİYET HESAPLAMA 

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının aylık kredi faizi yüzde 1,60 olarak açıklandı. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 968 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu şartlarda kullanılan bir ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti ise 34.988 TL oluyor.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI MALİYET HESAPLAMA 

Akbank tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası açıklamasına göre müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,74 oranında kredi faizi uygulanıyor. Akbank müşterileri bankalarından 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi talep ettiklerinde bankaya her ay 995 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 35.941 TL oluyor.

ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması banka banka

İhtiyaç kredisi kampanyaları sürekli olarak güncelleniyor. Bunun için güncel maliyet tablolarını bankalardan öğrenmek gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@