26 Ağustos - 1 Eylül Banka Banka Konut Kredisi Faizleri

26 Ağustos - 1 Eylül arası konut kredisi faiz oranları yüzde kaç? En düşük faizli konut kredisinin yıllık maliyeti ne kadar? Ev alacaklar içi banka banka kredi faiz oranları ve yaz sonu kampanyaları.

26 Ağustos - 1 Eylül Banka Banka Konut Kredisi Faizleri

Türkiye'de ev almak isteyen vatandaşların çok büyük bir kısmı hayallerini kredi kullanarak gerçekleştiriyor.

Merkez Bankası Politik Faiz Oranlarının çok yüksek olması nedeniyle ev alma hayali kuranlar için kredi maliyetleri karşılanmaz durumda. Yüksek faizlerin hatta yüzde 2.00 seviyelerinin aşıldığı dönemde en ucuz kredi olanaklarını sizler için derledik.

EN DÜŞÜK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 26 AĞUSTOS 1 EYLÜL

Konut kredisi faiz oranlarında çeşitli bankaların farklı kampanyaları bulunuyor. Bankaların ilan ettiği şartlarla sağlanan konut kredilerinde en düşük oranlar yüzde 1.25'ten başlıyor. İlan edilen faizle kredi kullanmak isteyecekler için Vakıfbank'ın sağladığı pakette müşterilerin A sınıfında yer alan konutlarda alması gerekiyor. Şartsız olan kredi paketlerinde ise faiz oranları yüzde 1.37 seviyesinde.

konut-kredisi-3-eylül-2021

En Düşük Faiz Oranı Yüzde 1.37 - Veren Bankalar

Kamu bankaları ile bazı özel bankaların bu dönemde sağladıkları en düşük faiz oranı yüzde 1.37 seviyesinde. Müşteriler için özel şartların olmadığı, kredi kullanabilecek herkesin başvuru yapabileceği pakette 120 ay vade ve aylık kazanç durumuna göre ödeme planları yer alıyor.

1.37 Faiz Oranıyla Kredi Veren Bankalar

* Kamu bankaları arasında Ziraat Bankası ve Vakıf Bankası müşterilerine yüzde 1.37 faiz oranı ve 120 ay vade olanağı ile kredi imkanı sunuyor.

* Özel bankalar arasında ise Akbank kredi kampanyası ile ön planda. Akbank'ın yanında TEB ve Yapı Kredi Bankası'da yüzde 1.37 faizle kredi olanağı sağlıyor.

konut kredisi 2 eylül 2021

BANKA BANKA FAİZ ORANLARI

Konut kredisi kullanmak isteyenler müşterisi oldukları bankalardan kredi çekmek isteyebilirler. Diğer bankaların olanaklarını araştırmak isteyen vatandaşlar için güncel listeyi banka banka aktarıyoruz.

Halk Bankası 120 ay vadeli sonbahar konut kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.38

İş Bankası 120 ay vadeli sonbahar konut kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.40

Ziraat Katılım 120 ay vadeli konut finansmanı yüzde 1.41, Vakıf katılım 120 ay vadeli konut finansmanı kar payı oranı yüzde 1.43 seviyesinde.

Garanti 120 ay vadeli sonbahar konut kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.46

konut kredisi eylül 2021

QNB Finansbank 120 ay vadeli sonbahar konut kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.51

İNG Bank 120 ay vadeli sonbahar konut kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.59

Denizbank 120 ay vadeli sonbahar konut kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.68

Şekerbank 120 ay vadeli sonbahar konut kredisi aylık faiz oranı yüzde 2.09

SONRAKİ HABER