28, 29, 30 ve 31 Ekim Metrekare Fiyatları! Kamudan Satılık Bağ, Bahçe, Tarla, Tarım Arazisi

Kamu kurumlarından satılık farklı gayrimenkuller için 28, 29, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde yeni duyurular yayımlandı. İşte ekim sonu kamudan satılık gayrimenkul duyuruları.

Emlak Haberleri 28.10.2021 - 10:59 28.10.2021 - 11:01 Mustafa KARAGÖZ

Kamu kurumlarından satılık gayrimenkul ilanları yayımlanmaya devam ediyor Cumhuriyet Bayramı ve haftasonu öncesi çok sayıda kamu kurumu yeni satış ilanları yayımladılar. 

Emlak365.com olarak bizlerde bağ, bahçe, tarla, tarım arazisi, zeytinlik, meyve bahçesi, fidanlık ve benzeri nitelikte olan son duyuruların tamamını derledik.

KAMUDAN SATILIK TARIM ARAZİLERİ 28 - 31 EKİM

Kamu kurumlarından satılık arazi ilanlarına bakıldığında Türkiye'nin çok sayıda şehri için ilan olduğu görülüyor. Son yayımlanan 10 kamudan satılık arazisi duyurusunu sizlerle paylaşıyoruz. İşte yatırım yapmak isteyen yada farklı bir amaçla tarım arazisi alacaklar için o liste. 

Tarım Arazisi Satış Duyuruları 1. Liste

tarım arazisi 28, 29, 30 ve 31 Ekim

Tarım Arazisi Satış Duyuruları 2. Liste

tarım arazisi 4 28, 29, 30 ve 31 Ekim

Tarım Arazisi Satış Duyuruları 3. Liste

tarım arazisi 3 28, 29, 30 ve 31 Ekim

Tarım Arazisi Satış Duyuruları 4. Liste

tarım arazisi 2 28, 29, 30 ve 31 Ekim

TARIM ARAZİSİ SATIŞLARI

Kamudan satılık tarım arazilerine dair emlak365.com olarak yaptığımız haberlerle tüm duyurulardan okuyucularımızı haberdar ediyoruz. Duyuruları belli aralıklarla paylaşıyoruz. Bu kapsamda vatandaşlardan gelen geri dönüşlerde bazı sorular soruluyor. Bu sorulardan bir tanesi de tarım arazisi satışlarında öncelikli alım hakkı olup olmadığı yönünde.

Öncelikli satış hakkı sadece lojman yani daire konut satışlarında olur. Kurumlar lojmanlarda herhangi bir kamu personeli otururken konutların satışına dair karar alırsa konutlar ilk olarak kamu personeline satılır. Ancak kamu personeli konutu almak istemezse içinden çıkar, satış herkese açık gerçekleştirilir. Tarım arazilerinde, imarlı imarsız arsalarda, araç satışlarında öncelikli satış hakkı yoktur. 

İHALE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Listede yer alan kamu kurumlarının web sitelerinde, il milli emlak müdürlüğünün internet sayfasında ve basın ilan kurumunun internet sayfasında tüm tarım arazisi satış ilanlarına ulaşabilirsiniz. Başvurular ilan metnine göre kurumlara şahsen yapılacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@