3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu: Akbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Halkbank, ING Bank, Garanti Bankası

Kredi çekmek istiyorum diyen kişiler için bankalar şimdi al Mayıs 2022'de öde ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. 3 ay ertelemeli kredi hangi bankalar veriyor, var mı, Akbank veriyor mu?

Finans 06.02.2022 - 09:45 06.02.2022 - 09:48 Gülcan Özer

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor. Yükselen faiz oranları nedeni ile vatandaş kredi çekmekte zorlanırken bankalar çareyi ertelemeli kredi kampanyalarında buldu. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak şimdi al Mayıs 2022'de öde kredi kampanyaları açıklandı. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişiler acil nakit para ihtiyacı duydukları paraya hemen kavuşurken ödemelerin ise talep etmeleri durumunda Mayıs ayına kadar öteleme imkanı bulacaklar. Böylelikle maddi olarak rahat bir nefes alma fırsatı tanınmış olacak. İşte 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar ve bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları Şubat 2022!

3 AY ERTELEMELİ KREDİ HANGİ BANKALAR VERİYOR?

Bankaların kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken yükselen faiz oranları nedeni ile müşteri kaybeden bankalar çareyi alternatif yöntemler sunmakta arıyor. Bu kampanyalardan biri de 3 ay ertelemeli kredi kampanyaları olarak öne çıkıyor. Söz konusu kredi paketlerinde bankalar müşterilerine ilk kredi taksit ödemesi tutarını 3 aya kadar öteleme imkanı sunuyor. Örneğin Şubat ayında kredi çeken bir vatandaş ödemesini Mayıs ayına kadar öteleme fırsatı buluyor. 

akbank 3 ay ertelemeli kredi

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASI!

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Akbank kredi başvurusu için Akbank com'dan, Akbank Telefon Şubesi'ni arayarak veya Akbank Mobil ve İnternet'e girerek işlem yapılmasına olanak sağlıyor. Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 2.44 seviyesinden başlıyor. 100.000 TL ihtiyaç kredisi bu oran üzerinden 24 ay vadeli kredi paketinde 5 bin 859 TL taksitle ödeniyor. 

garanti ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu

GARANTİ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ KREDİ BAŞVURUSU! 

Kredi faiz oranı yüksek olan bankalar arasında yer alan Garanti Bankası müşterilerine ilk kredi taksit ödemesini 3 ay öteleme imkanı sunuyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2.80 olarak uygulanırken 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı ise 482.97 TL olarak gerçekleşiyor. 

ykb 3 ay ertelemeli kredi

YAPI KREDİ 3 AY ERTELEME NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası 3 aya kadar ertelemeli kredi kampanyası için başvurular başladı. Yapı Kredi Bankası 3 ay ertelemeli kredi başvurusu Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden yapılırken kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyasının seçilmesi yeterli oluyor. 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarları 33 ay üzerinden hesaplanarak aylık 517.67 TL olarak gerçekleşiyor.

vakfbank 3 ay ertelemeli kredi

VAKIFBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİ HESAPLAMA! SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank aynı zamanda en uygun kredi veren banka olarak öne çıkıyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.55 olarak uygulanırken 36 ay vadeli 40 bin TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 1.534 TL olarak gerçekleşiyor. Vakıfbank SMS kredi başvurusu için ise birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik Numarası, Doğum Tarihi, Aylık Gelirin yazılarak 5724’e SMS gönderilmesi yeterli oluyor.

halkbank kredi hesaplama-5

HALKBANK 3 AY ERTELEMELİ HIZLI KREDİ KAMPANYASI! 10 BİN TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT ÖDEMESİ KAÇ LİRA?

Ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alan Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketinde hızlı kredi imkanı sunuyor. Halkbank hızlı kredi paketinde ihtiyaç kredisi faiz oranı 1.71 seviyesinden başlarken 36 ay vadeli 10 bin TL kredi paketinde aylık taksit tutarı 395,61 lira olarak gerçekleşiyor. 

ING İHTİYAÇ KREDESİ HESAPLAMA

ING 3 AY ERTELEMELİ KREDİ! ING BANK ERTELEMELİ KREDİ VERİYOR MU?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan ING Bank ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1.59 seviyesinden başlayan oranlarla kredi çekme imkanı sunuyor. Bankanın kredi paketinde kredi notu 1.850 puan üzerinde olanlara bu oranla kredi verilirken kredi faizi kişinin kredi notuna göre belirleniyor. Ortalama faiz oranı üzerinden hesaplandığında 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde ödemeler 413 TL olarak gerçekleşiyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@