3 Ay Ödeme Yok! Faizsiz Bankacılık ile İhtiyaç Finansmanı

Albaraka Türk Katılım Bankası faizsiz bankacılık işlemleri kapsamında yeni ihtiyaç finansmanı kampanyasının detaylarını ilan etti. Banka müşterilerine yüzde 1.62'den başlayan oranlar sunuyor.

Finans 11.09.2021 - 16:57 11.09.2021 - 16:57 Mustafa KARAGÖZ

Birçok müşteri faizsiz bankacılık işlemlerini tercih ediyor. Bu kapsamda farklı ihtiyaçları olan vatandaşlar için katılım bankaları özel finansman kampanyaları uygulamaya devam ediyorlar. Bankaların ilan edilen yeni kampanyalarından bir tanesi de Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan geldi. 

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI'NDAN FİNANSMAN KAMPANYASI

Bankanın resmi sitesinden yapılan basın açıklamasında müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik başlatılan kampanya kapsamında 3 ay ödemesiz dönem olanağı sağlandığı duyuruldu. Bunun dışında müşteriler yüzde 1.62 kar payı oranıyla finansmanlarını kullanabilecekler.

Vade farklı ile sağlanan finansman kampanyasına dair Albaraka Türk Katılım Bankası sitesinden bir açıklamada bulundu. Kampanyanın detaylarını açıklayan banka yapmış olduğu açıklamasında "Albaraka İhtiyaç Finansmanı Kampanyası ile sizin için en uygun ihtiyaç kredisini çekebilirsiniz. Geri ödemelerinizi de yine kendi bütçenize uygun olarak 3 ay ödemesiz olarak ertelenecek şekilde tercih edebilir, vade tarihlerini ise siz belirleyebilirsiniz." bilgilerini paylaştı.

Bankadan finansman kullanacaklar için uygulanan iki farklı kar payı oranına dair ayrıntılar ise şu şekilde;

Albaraka Türk Katılım Bankası Eylül 2021 ihtiyaç finansmanı kampanyası ile müşterilerine 1 ay ve 12 ay vadeli ödeme planıyla yüzde 1.62 kar payı ile finansman sağlayacak.

Albaraka Türk Katılım Bankası sunduğu ikinci seçeneğinde müşterilerin 13 ay 36 ay vadeli ödeme planıyla yüzde 1.65 kar payı ile finansman kullanabileceklerini duyurdu. 

Kar Payı Oranları Tablosu

albaraka türk katılım

FİNANSMAN ÖZELLİKLERİ

Albaraka Türk Katılım Bankası ilan edilen finansman kampanyasının detaylarını da açıkladı. Banka müşterilerin hangi özellikle finansman kullanabileceklerine dair aşağıda yer maddeleri yayımladı. 

Banka 3 ay ödemesiz dönem kampanyasından yararlanacak olan müşterileri için geri kalan ödemelerin 33 ay vade üzerinden hesaplanacağını duyurdu. İhtiyaç finansmanı kapsamında bilgisayar almak isteyenler için 12 ay, tablet almak isteyenler için 6 ay ve fatura tutarı 3.500 TL ve altında olan cep telefonu alımları için 12 ay vade olanağı sağlandığını duyurdu. Avantajlı finansman kampanyasından oranları en az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı, BES ve sigorta ürünü ile geçerli olur.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu finansman kampanyasından yararlanacak olan müşteriler başvurularını 30 Eylül tarihine kadar Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerine yapacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@