3 Ay Sonra Ödenmeye Başlanan Özel Faizli 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası QNB Finansbank'ta

İhtiyaç kredisi kullanmak için bankaların faiz oranlarını araştıran vatandaşların en çok dikkatini QNB Finansbank çekiyor. Peki QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası şartları nelerdir?

3 Ay Sonra Ödenmeye Başlanan Özel Faizli 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası QNB Finansbank'ta

Nakit sıkışıklığı yaşayan ve finansal sorunlarına çözüm arayan vatandaşlar banka banka ihtiyaç kredisi kampanyalarını inceliyorlar. Kredi faizlerinin yüksekliğinden likayetçi olan vatandaşlar kendilerine uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi veren bankaları ayrı bir yere not ediyorlar.

QNB FİNANSBANK İHTŞYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara çeşitki avantajlı imkanlar tanınıyor. Bu avantajlar içerisinde en çok dikkat çeken ise banka tarafından müşterilere ihtiyaç kredisinde uygulanan faiz oranı oldu.

AYLIK YÜZDE 1,39 FAİZ FARK YARATIYOR

İhtiyaç kredisi kullanmak için tercihlerini QNB Finansbank'tan yana kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,39'dan başlayan kredi faizi uygulanıyor. Bankalar arasındaki en düşük ihtiyaç kredisi faizlerinden birisini veren QNB Finansbank böylelikle düşük maliyetle müşterilerine finansman desteği vermiş oluyor.

ÖDEMELER 3 AY ERTELENEBİLİYOR

QNB Finansbank'ın avantajlı fırsatlarından birisi de krediler için ödeme erteleme imkanı tanınması oldu. Müşteriler bugün kredi kullandıklarında kredi geri ödemelerine başlamak için 3 aylık bir süre kazanabiliyorlar. Bu 3 ay içerisinde bütçelerini hazırlayan müşteriler kredi geri ödemeleri konusunda tedbirli olabiliyorlar. Bu da kredi taksitlerinin ödenmesini kolaylaştırabiliyor.

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak için başvuruda bulunan müşterilerin en çok merak ettikleri konulardan birisi de maliyet hesaplaması oluyor. Banka tarafından müşterilere ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor.

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 929 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonuna gelindiğinde ise yapılmış tıoplam ödeme ise 33.454 TL oluyor.

finansbank kredi hesaplama

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi konusunda müşterilere farklı imkanlar tanıdığı gibi kolay başvurtu fırsatları da veriyor. Buna göre müşteriler çeşitli bankacılık kanalları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için müşteriler başvurularını Alo Kredi, KrediGO uygulaması, SMS, internet şubesi, mobil şube gibi kanallar üzerinden gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca QNB Finansbank'ın resmi internet sitesinde bulunan “Hemen Başvur” butonu da tıklanarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor.

SONRAKİ HABER