3 Bankadan İhtiyaç Kredisinde Faiz Devrimi! TEB, QNB Finansbank, İş Bankası Hemen 10 Bin TL Vermeye Başladı

Düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında araştırmalar yapılmaya devam ediliyor. Bu konuda 3 banka son günlerde öne çıkmaya başladı. İşte TEB, Finansbank ve İş Bankası kredi faizleri...

Finans 15.09.2021 - 20:43 15.09.2021 - 20:56 Engin Uzunoğlu

Ekonomik sorunlar arttıkça Türkiye'de ihtiyaç kredisi arayışları da yükseliyor. Bunun için de son günlerde internet aramalarına ihtiyaç kredileri damga vurdu. En çok arama yapılan bankacılık ürünü olan ihtiyaç kredileri için gerçekleştirilen en yoğun sorgulamanın ise “en düşük faizli ihtiyaç kredisi” olduğu bildirildi. 

İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARINDA DÜŞÜK FAİZ AYRINTISI

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin en önemli kriteri maliyet oluyor. Kredi ürünlerinde maliyetleri belirleyen değişken ise kredi faizleri oluyor. Bundan dolayı da düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları araştırılıyor. Bu konuda son günlerde 3 ayrı banka ön plana çıkmaya başladı. TEB, QNB Finansbank ve İş Bankası ihtiyaç kredisi maliyetleri ile fark yaratan bankalar oldular. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

TEB tarafından müşterilere verilen ihtiyaç kredisi avantajlarında oldukça önemli detaylar bulunuyor. Öncelikle müşterilere aylık yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu kampanya kapsamında sağlanan bir diğer imkan ise kredi geri ödemelerinde müşterilere tanınan 3 ay ödeme erteleme oluyor. 

TEB'den yapılan örnek kredi maliyet hesaplaması açıklamasına göre 36 ay vadeli 10 Bin TL'Lik ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarının 386 TL olduğu bildirildi. Bu ihtiyaç kredisi kampanyası şu anda en abantajlı kampanyalardan birisi olarak müşterilerden talep görüyor. 

teb ihtiyaç kredisi-1

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere de farklı avantajlı imkanlar tanınıyor. Buna göre müşteriler ihtiyaç kredisi için başvuru yaptıklarında İş Bankası'nda aylık yüzde 1,60 kredi faizi ile karşı karşıya kalıyorlar. Ayrıca İş Bankası da müşterilerine 3 ay kredi erteleme imkanı veriyor. 

İş Bankası'ndan 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 387 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyetinin ise 13.995 TL olduğu bildirildi. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

İhtiyaç kredisi kullanmak için tercihlerini QNB Finansbank'tan yana kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler ayrıca 3 aylık erteleme imkanı ile de ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 

QNB Finansbnak'ın örnek maliyet hesaplamasına göre 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 372 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@