3 Bin Euro Maaşla OBM Almanya İŞKUR İşçi Alımı İçin Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

İlk etapta 10 bin, kademeli olarak 40 bin işçi alımı yapacağını duyuran OBM Almanya iş başvurusu tüm hızı ile devam ediyor.

3 Bin Euro Maaşla OBM Almanya İŞKUR İşçi Alımı İçin Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

İlk etapta 10 bin, kademeli olarak 40 bin işçi alımı yapacağını duyuran OBM Almanya iş başvurusu tüm hızı ile devam ediyor. Peki, OBM Almanya işçi alımı son başvuru tarihi ne zaman dolacak?

OBM Almanya İş Başvuru Sitesi Neden Açılmıyor?OBM Almanya İŞKUR iş başvuru formu OBM internet sitesi üzerinden kabu ediliyor. Ancak site gelen yoğun başvurular nedeni ile sık sık çöküyor ve açılmıyor. Bu nedenle Almanya işçi alımı başvurusu yapmak isteyenlerin daha sakin saatlerde denemeleri öneriliyor.Almanya işçi alımı için ilk etapta ağırlık Almanya hemşire alımı ve Almanya şoför alımı kadrolarına verilecek. Başvuruda bulunan adaylar arasından uygun bulunanlara iletişim bilgileri üzerinden geri dönüş yapılacak.Almanya İşçi Maaşları Ne Kadar?Almanya hemşire maaşı olarak 3 bin Euro ödeyecek. Almanya şoför maaşı ise 2 bin 500 euro olacak. Ancak Almanya şoför alımı için uygun olan adaylara mesai ödemesi de yapacak. Bu sayede kamyon şoförü maaşı 4 bin euroyu bulacak. OGM yer hizmetleri maaşı ise 2 bin Euro olarak ödenecek.OGM Almanya İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?Aranılan tek şart 20 yaşından büyük 45 yaşından küçük olmak ve Almanya'ya gitme konusunda önünde bir engeli bulunmamak.OBM Almanya İşçi Alımı Başvuru FormuAlmanya işçi alımı başvuru süreci sadece internet sitesi olan OBM Türkiye üzerinden kabul ediliyor. Yani başka hiçbir kanal üzerinden adaylar başvuru yapamıyorlar. Almanya işçi alımı başvurusu için tek bir kaynak olması, başvuruda bulunmak isteyen milyonlarca kişi olması ise sitenin sık sık çökmesine neden oluyor.Sizde Almanya işçi alımı 2019 için başvuruda bulunmak istiyorsanız siteye ulaşamamanız durumunda ara ara deneyerek form doldurmaya çalışabilirsiniz. Aracı kurumlar üzerinden şirket defalarca işçi başvurusu kabul etmeyeceğini duyurmuştu.Almanya İşçi Başvurusu OBM Son Başvuru Tarihi Ne Zaman Dolacak?OBM Almanya işçi alımı son başvuru tarihi olarak daha önce 31 Aralık 2018 olarak açıklanmıştı. OBM tarafından yapılan açıklama ile "Hiçbir kurumla bağlantımız yoktur.Başvurularda asla ve asla hiçbir ücret talep edilmemektedir.Sitemiz dışında hiçbir yerde başvuru yoktur. Sadece formlar doldurularak başvurular kabul edilecektir. Özel isteklerinizi info @ obm-turkiye com mail atarak iletiniz. Başvurular 30 Aralık 2018'e kadar devam edecektir. Ofislerimizden başvuru kabul etmiyoruz. İlginize teşekkür ederiz" denilerek son başvuru tarihi ilan edilmişti.