3 Gün İçinde Başvuran Emeklilere Garanti BBVA'dan 2.000 TL Nakit Ödeme Yapılıyor

Garanti BBVA'dan emeklilere 2.000 TL müjdesi geldi. 3 gün içerisinde Garanti BBVA'ya başvuran emeklilere 2.000 TL nakit ödeme yapılıyor. İşte Garanti BBVA emekli kampanyasının merak edilenleri...

Finans 28.12.2021 - 22:07 28.12.2021 - 22:07 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de emekli vatandaşlar bir yandan maaşlarına gelecek olan Ocak 2022 zamlarını heyecanla beklerken diğer taraftan da bankaların kendilerine sundukları imkanları değerlendiriyorlar. Bankalar daha fazla sayıda emekli müşteri elde edebilmek amacıyla emekli kampanyaları düzenliyorlar. Bu kampanyalar ile emekli müşterilere özel imkanlar getirilirken Garanti BBVA da ek koşul aramadan nakit ödeme yapıyor.

GARANTİ BBVA EMEKLİ KAMPANYASI NEDİR?

Garanti BBVA diğer bankalarda olduğu gibi emekli müşterilere özel fırsatlar veriyor. Maaşlarını Garanti BBVA'ya taşımayı kabul eden müşteriler tüm bu fırsatları kullanmaya hak kazanıyorlar. Emekli müşteriler ilk şartı yerine getirmeleri halinde birbirinden avantajlı imkanlara sahip oluyorlar. Peki emekli müşterilere hangi ödemeler yapılıyor? Garanti BBVA emekli maaş promosyonu ödemeleri ne kadar, hangi emeklilere ne kadar karşılıksız nakit ödeme veriliyor?

HANGİ EMEKLİLER ÖDEME ALABİLİR?

Garanti BBVA'nın emekli kampanyasından kimlerin ne şekilde yararlanabilecekleri merak ediliyor. Garanti BBVA'dan aypılan açıklamaya göre emekli müşteriler maaşlarını Garanti BBVA'ya getirerek 3 yıl bir başka bankaya taşımama sözü de verip emekli maaş promosyonundan yararlanabiliyorlar. Banka tarafından emekli maaş promosyonu ödemeleri emekli maaşlarının miktarlarına göre değişebiliyor. 

Emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olan emekli müşterilere 1.300 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan müşterilere 1.650 TL ve emekli maaşı 2.500 TL üzerinde olan emekli müşterilere 2.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Bu maaş promosyonundan aktif bir emekli maaşı olan tüm müşterilerin yararlanma haklkarı bulunuyor. 

EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti BBVA tarafından emeklilere özel bir de ihtiyaç kredisi ürünü veriliyor. İhtiyaç kredisi talep eden emekli müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,99 faiz uygulanıyor. Bu faiz oranı ile Garanti BBVA'Nın ihtiyaç kredisi kampanyasında uyguladığı faiz oranı arasında ciddi bir fark bulunuyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@