3 Saatte Bir Yenileniyor! Trendyol Flash Ürünler İle Flaş İndirimli Süper Ucuz Alışveriş Fırsatı

Trendyol süper indirim günleri tüm hızı ile devam ediyor. 11 Kasım 2021 Perşembe günü sona erecek olan indirim kampanyası kapsamında elektronikten cep telefonuna, giyimden, markete şok fiyatlar var!

Gündem 09.11.2021 - 09:41 09.11.2021 - 09:41 Gülcan Özer

Türkiye' nin en büyük online alışveriş siteleri arasında yer alan ve her geçen gün üye sayısını arttıran Trendyol merakla beklenen süper indirim günleri kampanyasını başlattı. Başlatılan kampanya kapsamında elektronikten giyime, cep telefonundan aksesuara, küçük ev aletlerinden mobilyaya binlerce üründe süper indirimli ucuz fiyatlar sunuldu. 

Trendyol tarafından geleneksel hale getirilen kampanya kapsamında süper indirimli ürünlere ek olarak saat 9:00, 12:00, 15:00, 18:00 ve 21:00'de olmak üzere her 3 saatte bir yenilen flaş ürünler ile de şok fiyatlar sunuldu. 3 saatte bir yenilenecek olan flaş ürünler sayesinde vatandaş ekonomik olarak zorlu bir dönemden geçilen bu günlerde uygun fiyatlı alışveriş yapma imkanı elde edecek. 

TRENDYOL ÇILGIN FIRSAT ÜRÜNÜ İLE KAÇMAZ FIRSATLAR! 

Online alışveriş piyasasında rekabet her geçen gün biraz daha büyürken vatandaş ise bu rekabet sayesinde ucuz fiyatlarla alışveriş yapma imkanı elde ediyorlar. Trendyol tarafından başlatılna Süper İndirim Günleri ve Çılgın Fiyat İndirimil ile piyasa fiyatının çok daha altına, uygun fiyatlarla sizde hemen evinizin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. 

trendyol indirimleri-1

Trendyol online alışveriş sitesinde yer alan indirimlerden yararlanmak isteyen ve daha kolay takip etmek isteyen kişiler uygulamayı indirerek ürünlerini favorilerine ekleyebilirler. 

trendyol indirimleri 2-1

Başlatılan indirimler kapsamında bazı ürünler süper fırsat ürünü olarak satışa sunuldu. Satışa sunulan Arnica Hydra Rain Plus filtreli halı yıkama makinesi 2 bin 350 liradan bin 299 liraya çekilmiş oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@