3 Yıl Vadeli 110.000 TL Taşıt Kredisi İçin Günde 137 TL Ödeme Fırsatı TEB' de

Artık aracımı yenileme vaktim geldi diyenlerle ilk aracını almak için heyecanı doruklara varanlar TEB sayesinde ortak bir paydada buluşuyor. TEB taşıt kredisi veriyor!

Finans 01.10.2021 - 05:00 01.10.2021 - 05:00 Gülcan Özer

Yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranlarıyla TEB, taşıt kredisi çekmek isteyenlere destek oluyor. Benim emektarı yenileme zamanım geldi de geçiyor diyenlerle artık araba almamın vakti geldi diyenler TEB çatısı altında buluşuyor.

TEB, 2.el ve sıfır kilometre araç kredilerinde faiz oranını %1,59’a kadar indirdi. 3 yıl vadeli 110.000 TL araç kredisi çekenler günde yalnızca 137 TL ödeyerek hayallerine kavuşma şansı buluyor. Siz de taşıt kredisi çekmek için piyasa araştırması yapıyorsanız bir de TEB tarafından sunulacak özel tekliflere göz atın deriz.

TEB Taşıt Kredisi Hesaplama

TEB’ den alacağınız taşıt kredisi için aylık ödeyeceğiniz tutarı merak mı ediyorsunuz? Öyleyse sizin için hazırlamış olduğumuz pratik taşıt kredisi ödeme planlarına bakmadan geçmeyin. Çekilecek finansman tutarına bağlı olarak ortalama ne kadar taksit ödemeniz gerektiğini bu planlar çerçevesinde öğrenebileceksiniz. En çok tercih edilen vade ve tutarlara göre hazırladığımız planlara alt kısımda yer alan rapor aracılığıyla göz gezdirebilirsiniz.

teb-taşıt-kredisi

Satın alacağınız araç vade sonuna kadar TEB rehinli olacak ve her yıl kasko yenilemesi zorunlu olacak. Aracınızın kasko tutarı ehliyet alma yılınıza, daha önceki kasko tecrübelerinize, aracın kasko değerine, marka ve model yılına göre değişkenlik göstermektedir.

Kasko teklifi için başka bir banka ya da sigorta şirketinden teklif alabilirsiniz. Kredi borcunuz sona erdikten sonra araç üzerindeki TEB rehinini kaldırabilirsiniz. Borcunuz sona erdikten sonra kasko yapma zorunluluğu da ortadan kalkmış olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@