3 yıllık kira parasına ev sahibi yapacak teklif! Vakıfbank 3+1 daireyi 91 bin TL'ye satıyor!

Vakıfbank gayrimenkul satış ilanları yayınlandı. Banka, 3+1 daireyi 91 bin liraya satışa çıkararak, kira parasına ev sahibi yapacak. İşte Vakıfbank'tan satılık evler.

3 yıllık kira parasına ev sahibi yapacak teklif! Vakıfbank 3+1 daireyi 91 bin TL'ye satıyor!

Konut fiyatları ve kira fiyatları son dönemde oldukça yükseldi. Kira fiyatları en az 2 bin liradan başlarken, konut fiyatları ise 500 bin liranın altında bulunamıyor. Özellikle daha önce ev sahibi olmayan kişiler, ödedikleri yüksek kiralar nedeniyle zor günler yaşıyor.

Sahibinden satılık ilanlarında vatandaşların aylık ödeyecekleri kira kadar taksit ödeyerek satın alabilecekleri bir ev bulunmuyor. Bu nedenle vatandaş yüksek kiralara mahkum bir şekilde yıllarca sahibi olmadıkları eve yüksek tutarlar ödüyor.

Bu noktada bankadan satılık konut ilanları öne çıkıyor. Bankalar, mülkiyetlerinde bulunan konutları değerinin çok altında fiyatlarla satışa çıkarıyor. Kira ödemek istemeyenler için oldukça avantajlı olan bankadan satılık konut ilanları için haberimizin devamını takip edebilirsiniz.

Vakıfbank 3+1 daireyi 91 bin liraya satışa çıkardı! İlk gören alacak

Kamu bankalarının önde gelen isimlerinden olan Vakıfbank, bankacılık sektörünün yanında gayrimenkul satış sektöründe de adından söz ettiriyor. Banka, mülkiyetinde bulunan gayrimenkulleri elinden çıkarmak için piyasanın çok altında bedel belirleyerek satmak istiyor.

Bu kapsamda Vakıfbank gayrimenkul satış ilanları içerisinde vatandaşların bütçesine uygun yüzlerce konut yer alıyor. Emlak365.com olarak, Vakıfbank'tan satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı konutları derledik.

vakıfbank-12

Vakıfbank gayrimenkul satış ilanları içerisinde Sivas Gemerek'te yer alan 3+1 daire öne çıkıyor. 92 m2 alana sahip olan daire yalnızca 91 bin TL bedelle satışa çıkarıldı. Bankanın satışa çıkardığı konutlar arasından birçoğu 100 bin liranın altında yer alıyor.

Kırıkkale Merkez'de yer alan yine 3+1 nitelikli dairenin satışı için de son saatlere girildi. Banka 80 m2 3+1 daire için son teklif olarak 97 bin lira fiyat belirledi.

vakıfbank2

Bankanın ilanlarında 100 bin lira üzeri konutlar da öne çıkıyor. 71 m2 1+1 daire 107 bin TL, 105 m2 2+1 daire 107 bin TL, 125 m2 3+1 daire de 110 bin TL'ye satışa sunuldu.

vakıfbank3-1

Vakıfbank'tan icralık konut satın almak için, Vakıfbank Intengo sitesi üzerinde yer alan ilanlara teklif verebilirsiniz. Bankanın belirlemiş olduğu başlangıç fiyatına teklif verebilir, sizden başka teklif veren olmadığı takdirde kendi belirlediğiniz fiyata ev sahibi olabilirsiniz.

Bankadan satılık konut ilanları son dönemde oldukça rağbet görüyor. Aylık ortalama 3000 bin TL kira ödeyen bir kişi, 3 yıllık kirasını tek seferde vererek ömür boyu oturabileceği evin sahibi olabilecek.