30 Ağustos İzmir Etkinlikleri! Kutlama Programı 2021 ve Konserleri

İzmir 30 Ağustos kutlama programı 2021 açıklandı. 30 Ağustos Zafer Bayramı İzmir konserleri, etkinlikleri ve tören programı haberimizde!

30 Ağustos İzmir Etkinlikleri! Kutlama Programı 2021 ve Konserleri

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri açıklandı. Tüm yurtta büyük bir şölene dönüşmesi beklenen etkinlikler bu senede her zaman olduğu gibi en görkemli şekilde İzmir'de kutlanacak. İzmirlilerin kutlama programı İzmir Valiliği tarafından açıklandı.

Sabah düzenlenecek olan resmi tören ile başlayacak olan kutlamalar gece geç saatlere kadar devam edecek olan konserler ile sürecek. Bunun yanı sıra ilçe belediyeleri de kendi etkinlikleri ile vatandaşlara unutulmaz bir Zafer Bayramı coşkusu yaşatacak.

İZMİR 30 AĞUSTOS ETKİNLİKLERİ 2021! KUTLAMA PROGRAMI

30 Ağustos kutlamaları İzmir programı ilk olarak düzenlenecek olan kutlama ve geçit töreni ile başlayacak. Günün ilk etkinliği Cumhuriyet Meydanı'nda 10:45 ile 12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Ege Ordusu ve Garnizon Komutanlığı Bölge Bandosu, Güney Deniz Saha Komutanlığı Bandosu ve Hava Eğitim Komutanlığı Bandosu tarafından düzenlenecek olan bando konserleri ise saat 19:00 itibari ile Cumhuriyet Meydanı, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Karşıyaka Vapur İskelesi'nde yapılacak.

Gündoğdu Meydanı'nda saat 19.45'de Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü (Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu-Zafer Yolu Varoluş Destanı) etkinliği düzenlenecek. Kaymakamlıklar tarafından ise şehitliklere ziyaret programları gerçekleştirilecek.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İZMİR KONSERLERİ!

30 Ağustos etkinlikleri kapsamında konserlere de yer verilecek. Menemen Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanında Mustafa Ceceli ve Ahmet Şafak konser verecek. Narlıdere Belediyesi konser programında ise Sibal Alaş ve Jale konseri yapılacak.

Buca Belediyesi 30 Ağustos kutlama programı kapsamında ise Narkozone Feat Ertan, Leke ve Sinan Efe Aksoy ile Kurtalan Ekspres konserleri gerçekleştirilecek.

SONRAKİ HABER