30 bin liralık ihtiyaç kredisi! Kimlik numaranızla anında çekin

30 bin liralık ihtiyaç kredisi paketi için QNB Finansbank yeni tanışma faizi uygulayacağını duyurdu. Bankadan kredi çekmek için kimlik numarasıyla başvuru yapmak yeterli.

Finans 15.06.2022 - 14:51 15.06.2022 - 14:51 Mustafa Karagöz

Anında ihtiyaç kredisi paketleri vatandaşların nakit para ihtiyaçlarını anında kredi karşılıyor. 10.000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri ATM'den çekebilecek. Daha yukarı tutarda krediler için ise müşteriler hesaplarından kullanım yapabilir yada banka şubelerinden kullanabilirler. İhtiyaç kredisi kullancaklar için en düşük faiz oranları kamu bankalarında olsa da özel bankalar da çeşitli kampanyalar sunuyorlar. Haziran ayının ikinci yarısı kampanya açıklayan bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. 

QNB FİNANSBANK'TAN İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank yeni kampanyası ile 30 bin liralık bir ihtiyaç kredisi paketi açıkladı. Bu paket banka ile daha önce çalışmamış olanlar için geçerli olacak. Ödeme kolaylıklarının yanında bankanın standart kredi paketinden daha uygun koşullarda sunulacak ihtiyaç kredisine başvurular online yapılacak. 

Müşteriler QNB Finansbank'ın başlattığı kampanyalara başvuru yaptıklarında yüzde 2.15 faiz oranıyla kredilerini kullanabilecekler. Bankanın kredi politikasına göre ilan edilen en düşük faiz oranı yüksek kredi puanına sahip olanlar için geçerli olacak. Eğer müşterilerin kredi risk durumları riskli görünümdeyse kredi başvuruları geçerli olmayacak. İkinci seçenek ise ilan edilen faiz oranından çok daha maliyetli bir tablo ile onay vermek. Her müşteri kendi için sunulan faiz oranını banka şubesinden öğrenebilecek. 

30.000 LİRA ÇEKMEK İSTİYORUM DİYENLER

Başlatılan kampanyaya kredi görünüm notu açısından uygun olanlar 30 bin lirayı ayda 2.15 faiz oranı ile kullanabilecekler. 30 bin liralık kredinin aylık taksit tutarı 1311 TL olacak. 3 yıl vadeli ödeme planıyla kullanılan kredinin toplam ödeme tutarı ise 47 bin 189 lira olacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@