30 Bin TL İndirim Kampanyası! Fiat 500X Dev İndirimle Kapış Kapış Satılacak!

Eylül ayı araba kampanyalarını açıklayan Fiat tarafından müşterilere 30 Bin TL indirim müjdesi verildi. Fiat 30 Bin TL indirim kampanyası nedir, hangi otomobil için geçerlidir? 

Finans 05.09.2021 - 00:37 05.09.2021 - 00:45 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil satın almak isteyenler için firmalar tarafından Eylül ayı araba kampanyaları açıklandı. Fiat tarafından açıklanan Eylül ayı araba kampanyalarına damgasını vuran kampanya ise 30 Bin TL indirim kampanyası oldu. Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere verilen 30 Bin TL indirim imkanı otomobil sektöründe büyük ses getirdi. 

FİAT 500X 30 BİN TL İNDİRİM KAMPANYASI

Fiat'ın Türkiye'de önem verdiği ve piyasasını yapmaya çalıştığı modellerden olan Fiat 500X için çok avantajlı bir araba kampanyasının startı verildi. Buna göre 2020 model sıfır kilometre Fiat 500X model araçlar 30 Bin TL indirimle satılmaya başlandı. Fiat'ın müşterilere sağladığı bu imkanın stoklarla suınırlı olduğu bildirildi. Stokların erimesi ve araç kalmaması durumunda ise kampanya sona erecek. 

Fiat 500X Sport 1.3 Firefly 150 HP DCT model araç için sağlanan 30 Bin TL indirim imkanının çok büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. Fiat kampanya açıklamasına göre bu indirim fırsatı stokların devam etmesi durumunda 3 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecek. Müşteriler bu tarihe kadar indirim fırsatını değerlendirebilecekler. 

fiat 500x araba kampanyası-1

FİAT EYLÜL AYI ARABA KAMPANYALARI

Fiat'ın 30 Bin TL indirim kampanyasının yanında diğer otomobiller için de farklı avantajlar müşterilerin kulanımına sunuldu. Bu kampanyaların da genellikle kredi desteği olduğu bildirildi. Buna göre Fiat Egea model araç satın almak isteyen müşterilere Fiat tarafından kredi desteği veriliyor. Bu kredi desteğini kullanmak isteyen müşteriler 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizle 50 Bin TL'Lik kredi kullanabiliyorlar. 

SIFIR KİLOMETRE OTOMOBİL SATIN ALACAKLARA KREDİ DESTEĞİ

Fiat'ın bir diğer kredi desteği ile satılan otomobili de Fiat Panda oldu. Buna göre müşteriler 2021 model sıfır kilometre Fiat Panda satın alırken 50 Bin TL'ye kadar kredi desteği alabiliyorlar. 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli kredi desteği ile sıfır kilometre araç sahibi olmak oldukça kolay bir hale geldi. Kredi destekleri otomobilin satın fiyatına karşılık gelen tutarları toparlayamayan müşteriler için büyük bir imkan oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@