30 Nisan Son Başvuru Tarihi! Nisan Ayı Faturalarından 100 TL'ye Varan Fırsatlardan Yararlanmak İçin Son Şans!

Akbank’tan yüksek faturalardan şikayet edenlere müjde! Nisan ayında fatura talimatı verenlere 100 TL kazanma fırsatı sunuluyor. İşte detaylar…

Finans 23.04.2022 - 17:31 23.04.2022 - 17:34 Duygu Dilan Duman

2022 Ocak ayı itibariyle üst üste gelen yeni zamlar sonrasında elektrik, doğalgaz, telefon, internet ve diğer tüm faturalar da kabardı. Akbank ise fatura ödemelerinin daha avantajlı hale gelmesini sağlayan avantajlı bir fatura kampanyasını duyurdu. Nisan ayına özel sunulan kampanya kapsamında vatandaşların 100 TL’ye varan chip -  para kazanmaları sağlanacak. Nisan ayında verilecek tüm fatura talimatları için Akbank’ın avantajlarından yararlanılabilecek.

Fatura Talimatı Verenlere 100 TL Chip – Para!

Akbank Axess ile vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatı ile 100 TL’ye varan chip – para kazanma şansı sunuluyor. Nisan ayında verilecek tüm yeni fatura talimatları için fatura talimatına göre farklı oranlarda kazanç sağlanacak.

1 yeni fatura talimatına 15 TL, 2 yeni fatura talimatın 30 TL, 3 yeni fatura talimatına 50 TL, 4 yeni fatura talimatına 75 TL ve 5 veya daha fazla fatura talimatına ise toplamda tam 100 TL chip – para kazanma şansı elde edilecek.

30 Nisan Son Başvuru Tarihi!

1 – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında Axess, Axess exi26 ve Free asıl kart ile kampanyaya katılım sağlanabilmektedir. Kampanya kapsamında birden çok kartı olanlar için minimum bir talimatın Axess veya Free kart ile verilmiş olması gerekmektedir. Toplamda 5 ve üzeri fatura talimatlarında 100 TL chip – para kazanma fırsatı sunulmaktadır.

Akbank Fatura Ödeme Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Akbank'a-borcu-olanlar-kötü-haber!-Tahsil-edilemeyen-alacaklar-varlık-yönetim-şirketlerine-sattı

Akbank otomatik fatura ödeme kampanyasına katılmak isteyenlerin 30 Nisan tarihine kadar, ‘’FATURAC’’ yazıp 4566’ya SMS göndermeleri gerekmektedir. Sonrasında ise fatura talimatı verme işlemleri için Akbank Mobil, Akbank İnternet, 444 25 25 Akbank Müşteri Hizmetleri veya Akbank Şubeleri üzerinden başvuru işlemlerinin yapılması mümkündür. Kampanya kapsamında kazanılacak ödül tutarı ise 2 Mayıs 2022’de kartlara yüklenmektedir. Sadece yeni verilecek otomatik fatura ödeme talimatları için geçerlidir. Hesaptan verilen talimatlar ise kampanyaya dahil değildir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@