304 m2 4+1, 187 m2 3+1 Daireler Belediyeden Satılık! Kat Kat Fiyat Listesi

Bor Belediyesi yayımladığı bir duyuru ile 17 adet daireyi satacağını duyurdu. Lüks ve oldukça geniş olan daireler için fiyatlar 224 bin TL'den başlıyor.

Emlak Haberleri 03.09.2021 - 11:30 03.09.2021 - 11:30 Mustafa KARAGÖZ

Niğde Bor Belediye Başkanlığı'nın kendisine ait olan 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan konutları satışa çıkarıldı. Toplam 17 adet konut satışı yapacak olan Bor Belediye Başkanlığı'nın satış listesinde yer alan açık konutlar ve satış rakamları.

BOR BELEDİYEDESİNDEN SATILIK ÇOK GENİŞ EVLER 

İlan edilen konut satış duyurusuna bakıldığında, satışa çıkarılan konutlar Kızılyer mevkinde yer alıyor. Ssatışa çıkarılan 5 daire dubleks mesken olup 4+1 ve 304 metrekareden oluşuyor. Diğer konutlara bakıldığında 3 konut 187 metrekareden ve 3+1 dairelerden oluşuyor.

Geriye kalan konutların tamamı ise 174 metrekare ve 3+1 şeklinde. Satışa çıkarılan konutlar arasında en pahaklı olan 304 metrekare ve 4+1 daireler olup bir tanesi 798 bin TL diğer üçü 782 bin TL'te satışta. 3+1 daireler ise 223 bin TL ile 285 bin TL arasında değişiyor. 

Tüm Konutların Fiyat Listesi

bor belediyesi konutbor belediyesi konut 2

Kurum konut satışlarının nasıl yapılacağına ilişkin açıklamasında, tabloda yer alan taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesi gereğince AÇIK TEKLİF(AÇIK ARTIRMA) usulü ile işlem yapılmak üzere ihale ile satılacağını duyurdu.

Konutların Özellikleri

Konutların özelliklerine dair bilgi veren Bor Belediyesi konutların kaloriferli, doğalgaz şofbenli, 2 adet balkonlu, 2 adet banyolu, kilerli, ayna kapak vestiyerli, mutfak dolaplı, mutfak tezgâhlı, fayans ve laminantlı, hilton lavabolu, duş kabinli, taşınmazların ortak kullanım alanlarında 2 adet asansörlü olduğunu açıkladı.

Konut özelliklerine dair açıklamanın devamında konutların bulunduğu alanda otopark, çocuk oyun sahası olduğunu, konutların şehir merkezine, hastanelere, otobüs duraklarına ve şehirlerarası otobüs terminaline yakın olduğunu duyurdu. 

İHALE BAŞVURU AŞAMASINA DAİR BİLİNMESİ GEREKENLER

İhaleye katılarak tabloda yer alan evlerden birini almak isteyecek olan isteklilerin neler yapması gerektiği Bor Belediyesi tarafından ilan edildi. Belediye başkanlığı ihaleye katılacak olanların ikametgah ve tebligat adreslerini, Vergi veya T.C. Kimlik Numaralarını bildirir belgelerini, Noter Tasdikli İmza Sirkülerini, Tüzel veya Gerçek Kişi adına ihaleye gireceklerden Noter Tasdikli Vekâletnameleri ile birlikte başvurularını yapacağını duyurdu.

Başvuru işlemleri Bor Belediyesine yapılacak. Belediyeye gidecek olan vatandaşlar ücretsiz olarak ihaleye dair tüm ayrıntıların yer aldığı şartnameyi görebilecekler. Bunun dışında ise ihaleye katılacak olanlar şartnameyi belediyeden 500 TL karşlığında alabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@