31 Aralık Son Başvuru Tarihi! Ziraat Bankası 84 Ay Vadeli, 1 Sene Ödemesiz Dönemli 150 Bin TL Sıfır Faizli Kredi Veriyor

Ziraat Bankası köye dönüş kredisi kampanyası için son başvuru tarihi 31 Aralık! Köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var diyenlere faizsiz kredi müjdesi! 150 bin TL kredi sıfır faizli, 84 ay vadeli!

Finans 12.12.2021 - 09:02 12.12.2021 - 09:04 Gülcan Özer

Şehirden köye dönüşü teşvik etmek, son dönemde et fiyatlarında yaşanan artışın önüne geçmek ve hayvancılığı teşvik etmek amacı ile Ziraat Bankası Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var Projesi ile faizsiz kredi desteği vereceğini açıkladı. Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası bir kere daha elini taşın altına koydu ve dar günlerde vatandaşın yanında olmaya devam etti. 

Faizsiz kredi çekmek istiyorum diyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanya için son başvuru tarihi 31 Aralık 2021 olarak ilan edilirken Ziraat Bankası kredi başvurusu için aranılan şartları da ilan etti. Ziraat Bankası köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var projesi 2021 başvuruları için süreçte sona yaklaşılırken son başvurular kabul edilmeye devam ediyor. 

ZİRAAT BANKASI 150 BİN FAİZSİZ KREDİ VERİYOR! 

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası 150 bin liraya kadar sıfır faizli kredi veriyor. Ziraat Bankası 150.000 TL kredi başvuruları için süreç 31 Aralık 2021 tarihi itibari ile sona erecek. Krediden yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka köyünde yaşamaları şartı bulunması dikkat çekiyor. 

köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var kredisi-1

31 Aralık 2021 tarihi mesai saati bitimi ile sıfır faizli, faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu için belirlenen süre ne yazık ki sona ermiş olacak. Ziraat Bankası köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var projesi başvurusu protokol imzalanan il ve ilçenin Tarım ve Orman Müdürlüğü'ne şahsen yapılacak. 

köyünde hayvan beslemek isteyenlere kredi

ZİRAAT BANKASI KÖYÜMDE YAŞAMAK İÇİN BİR SÜRÜ NEDENİM VAR PROJESİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Sürü büyütme kredisi çekmek isteyen kişilerin belirli şartları taşımaları gerekecek. Ziraat Bankası faizsziz ihtiyaç kredisi başvuru şartları şu şekilde sıralanıyor;

Sıfır faizli kredi başvurusu için form dolduracak kişinin 18 yaşını doldurması, 

7 Nisan 2021 tarihi itibari ile aktif olarak hayvancılık yapması ya da daha önce havyancılık tecrübesinin olması, 

Başvuru yaptığı köyde ikamet etmesi yani o köyde yaşıyor olması, 

hayvancılık kredisi 12 aralık

Köyündeki meralardan ve otlaklardan proje boyunca yararlanabilyor olması, 

Yıllık kaba yem ihtiyacının en az yarısını karşılayacak tarlası olması ya da buna uygun kira sözleşmesinin bulunması, 

Çektiği kredi ile alacağı hayvanlarla birlikte, belirlenen ırklara sahip dişi küçükbaş hayvan varlığını asgari 100 başa ulaştırmalı ve Proje kapsamında kullanacağı yatırım kredisinin devamı boyunca proje kapsamındaki ırklara sahip dişi hayvan varlığını 100 başın altına indirmemesi olarak sıralanmaktadır. Bu şartlara haiz olan kişiler 31 Aralık tarihine kadar yaşadıkları şehirlerdeki Tarım ve Orman Bakanlığı il / ilçe müdürlükleri üzerinden şahsen başvuru yaparak 150.000 TL sıfır faizli kredi çekebilecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@