31 Aralık'a Kadar Başvuran Emeklilere Denizbank 1.000 TL ödeme Yapıyor

Denizbank'ın emekli kampanyası ile emeklilere anında 1.000 TL nakit ödeme yapılıyor. Denizbank emekli maaş promosyonu nasıl alınır?

Finans 19.11.2021 - 03:50 19.11.2021 - 03:50 Engin Uzunoğlu

Bankalar arasında emekli müşteri kapma yarışında kıyasıya rekabet yaşanıyor. Her banka emeklileri kendileri ile çalışmaya ikna etmek için farklı kampanyalar düzenliyorlar. Türkiye'de yaklaşık 13 milyon emekli vatandaşın bulunması bankalar için bu alanın çok büyük bir kaynak olduğu gerçeğini ortaya çıkarıyor. 

DENİZBANK EMEKLİ KAMPANYASI

Denizbank da emekli müşterilere yönelik kampanya düzenleyen bankalar arasında yer alıyor. Emekli maaş promosyonunun yanında emekli müşterilere Denizbank tarafından çok sayıda ayrıcalık tanınıyor. Bu ayrıcalıkları değerlendiren emkliler hem uygun finansman ürünlerine hem de emekli maaş promosyonuna kolay bir şekilde ulaşabiliyorlar. 

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NE KADAR?

Her banka emekli maaş promosyonu olarak ayrı bir rakam belirliyor. Denizbank da hangi emeklilerin ne kadar promosyon ödemesi alabileceklerini açıkladı. Buna göre emekli maaşı 1.500 TL'nin altında olan emekliler 675 TL emekli maaş promosyonu alıyorlar. Emekli maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emekliler ise 850 TL emekli maaş promosyonu ödemesi tahsil edebiliyorlar. 2.500 TL'nin üzerinde emekli maaşı olan müşteriler ise bankadan 1.000 TL emekli maaş promosyonu alıyorlar. 

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

Denizbank'tan emekli maaş promosyonu almak isteyen emeklilerin bazı şartları yerine getirmeleri gerekiyor. Öncelikle müşteriler emekli maaşlarını Denizbank'a taşımalıdırlar. Ardından ise 3 yıl boyunca maaşlarını Denizbank'tan ayrı bir finans kuruluşundan almayacaaklarına dair taahhüd verirler. Emekli maaş promosyonu almak için emekli müşterilerin bir başka işlem yapmalarına gerek yok.

Emekli maaş promosyonu almak isteyen emekliler bu imkandan 31 Aralık 2021'e kadar yararlanabilecekler. Büyük bir ihtimalle o tarihten sonra Denizbank emekli kampanyası farklı özelliklerle başlatılacaktır. 

Emekli maaş promosyonu emekli müşterilere işlemlerin tamamlanmasının ardından veriliyor. Bu imkandan yararlananlar emekli maaş promosyonu ödemelerini hiç vakit kaybetmeden alabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@