3+1 Daire, Dükkan, Arsa! Hazine Gayrimenkulleri Bu Fiyatlara Satılacak

Antalya Falez Emlak Müdürlüğü arsa, konut ve dükkan satışı için ihale düzenleyeceğini duyurdu. Kurum kendisine ait olan kamu taşınmazları için fiyat tablosunu ve ihale başvuru detaylarını açıkladı.

Emlak Haberleri 17.09.2021 - 10:23 17.09.2021 - 10:23 Mustafa KARAGÖZ

Kamu kurumlarının kendilerine ait olan gayrimenkulleri satışa çıkarma ilanlarını tek tek sizlere aktarıyoruz. 

Bu kapsamda yayımlanan son duyuru Antalya için oldu. Antalya Falez Emlak Müdürlüğü bir duyuru ile kendisine ait olan 3 farklı türdeki gayrimenkullerin satışları için ihale düzenleyeceğini açıkladı. 

KAMU TAŞINMAZLARININ SATIŞI İÇİN İHALE DÜZENLENECEK

Antalya Falez Emlak Müdürlüğü ihale duyurusunda mülkiyeti kendisine ait olan kamu konutlarının, arsaların ve dükkanların satılacağını duyurdu. 3 farklı türde yapılacak toplam gayrimenkul satışı 8 adet olacak. 

Kurum duyurusunda 4 adet kamu konutu satışı yapacağını duyurdu. Bunun dışında 3 adet dükkan satışı için ihale düzenleyecek olan Antalya Falez Emlak Müdürlüğü 1 adette arsa satışı yapacak. 

Kamu Konutu Satış İlanı

Falez Emlak Müdürlüğü duyurusunda kamu konutlarının Muratpaşa İlçesi Kışla Mahallesinde yer aldığını duyurdu. 4 adet kamu konutu satışı yapacağını ilan eden kurum konutların dolu konumda olduğunu ve öncelikli satış hakkı kapsamında satılacağını bildirdi. Kamu konuyları için belirlenen fiyatlar ise 2 daire için 340 bin TL, bir daire için 350 bin TL ve bir dairede 365 bin TL. Kamu konutları için ihale işlemleri 29 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek. 

falez konut ihale ilanı

Kamu Dükkanı Satış İlanı

Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Falez Emlak Müdürlüğü duyurusunun devamında 3 kamu dükkanının satışının yapılacağını açıkladı. Kamu dükkanlarının Muratpaşa İlçesinde Kışla ve Güvenlik Mahallesinde yer aldığını duyuran kurum dükkanların boş konumda olduğunu bildirdi. Kamu konutlarının öncelikli satış hakkı olmazken fiyatlr 115 bin TL, 190 bin TL ve 280 bin TL olarak açıklandı. 

falez dükkan ihale ilanı

Kamu Arsası Satış İlanı

Yayımlanan duyuruda yer alan son satış ilanı ise arsa için oldu. Kurum Muratpaşa İlçesi Güzeloba Mahallesinde yer alan boş arazinin satılacağını duyurdu. Arsanın 899 metrekare büyüklüğünde olduğunu ilan eden Falez Emlak Müdürlüğü, arsanın imar durumuna dair bilgi verdi. "1/1000 Ölçekli Koruma Amaçlı uygulama imar planında; ayrık nizam, iki (2) katlı,  Taks 0,30  Kaks 0,60 konut alanı olarak planlıdır." Arsa için beilrlenen fiyat 2 milyon 248 bin TL olarak duyuruldu. 

falez arsa ihale ilanı

İhalelere katılmak isteyen istekliler detaylı bilgi ve başvuru işlemlerine dair tüm süreci Falez Emlak Müdürlüğü aracılığıyla yürütecekler. İhalele için başvuru süreci 29 Eylül tarihine kadar devam edecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@