32 Günlük Vadeli Mevduat Faiz Oranları Resmen Zirve Yaptı! Kenarda 10 Bin Lirası Olanlar İçin En Yüksek Faiz Getirisi!

Bankaların vadeli mevduat hesaplarında hoş geldin faiz oranları yükselmeye devam ediyor. ING Bank, Burgan Bank, Fibabanka ve TEB faiz oranları güncellendi! İşte detaylar…

Finans 04.06.2022 - 11:24 04.06.2022 - 11:26

2021 Aralık ayından itibaren uygulanmaya başlayan kur korumalı vadeli mevduat sistemi sonrasında bankaların vadeli mevduat hesaplarına karşı ilgi arttı. Kenardaki TL birikimlerini enflasyon karşısında daha da değer kaybetmeden yüksek faiz getirisi ile değerlendirmek isteyenler için en uygun oranlar sunulmaya devam ediyor. Yükselen faiz oranlarından yararlanarak vatandaşların en yüksek getiri oranları ile birikimlerini değerlendirmeleri sağlanacak.

ING Bank Hoş Geldin Faizi Hesaplama

En yüksek mevduat faiz oranları ile dikkat çeken ING Bank, e – Turuncu Hesap ile vatandaşların birikimlerini durduğu yerde katlamaya devam ediyor. Şubesiz bankacılık ayrıcalıklarından yararlanarak vadeli mevduat hesabı fırsatından yararlanmak isteyenler için faiz oranları yüzde 21 olarak açıklandı. Buna göre 10.000 TL birikimini değerlendirmek isteyenler 32 günlük vadede 175 TL net kazanç elde edebilecek.

Fibabanka Kiraz Hesap Faiz Getirisi Hesaplama

fibabanka-kiraz-hesap-ile-ekstra-kazanma-donemi-basladi-yuksek-faizli-mevduat-getirisi-ne-kadar

32 günlük en yüksek vadeli mevduat hesaplarından birine sahip Fibabanka ise yüzde 21 faiz oranları ile Kiraz Hesap müşterileri için vade sonunda en yüksek getirileri sunmaya devam ediyor. 10.000 TL birikimleri için 32 günlük vadeli mevduat hesabını tercih etmek isteyenler için vade sonu net kazanç 175 TL olarak hesaplanmıştır.

Burgan Bank Hoş Geldin Faiz Oranları

Burgan Bank ON Hesap hoş geldin faizlerini yüzde 20,75’e çıkardı. 32 günlük vadede 10.000 TL birikimleri için ON Hesap ile işlem yapmak isteyenler için aylık net kazanç ise 173 TL olarak hesaplanıyor.

TEB Vadeli Hesap Faiz Oranları

CEPTETEB Marifetli Hesap kapsamında faiz oranlarını artıran TEB, günlük vadeli olarak çalışan hesap ile anapara ve faizin değerlendirilmesini sağlamaya devam ediyor. Yüzde 19,50 faiz oranları ile 10.000 TL birikimi için CEPTETEB Marifetli Hesap ile işlem yapmak isteyenler 162 TL net kazanç elde edecekler. 60 gün boyunca hoş geldin faiz fırsatı da devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@