3+2 Lojmanlar Satışa Çıkarıldı! Kapalı Usulle Herkese Açık Satılacak Brüt m2 Fiyat Tablosu

Ankara Çankaya Belediyesi yayımladığı bir duyuru ile açık usul ile lojman satışı yapacağını ilan etti. İlan edilen daireler arasında 2+1, 3+2 ve 3 katlı lojmanlar bulunuyor.

Emlak Haberleri 26.11.2021 - 12:38 26.11.2021 - 12:38 Mustafa KARAGÖZ

Kamu kurumlarının lojman satışlarına ilişkin Ankara Çankaya Belediyesinden ilan geldi. Belediye başkanlığı mülkiyeti kendisine ait toplam 18 konutun satılacağını bildirdi. 

Lojman satışları için belediye "Mülkiyeti Belediyemize ait aşağıda ada, parsel numarası, durumu, muhammen bedeli, geçici teminatı, ihale günü ve ihale saati yazılı taşınmazlar; 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 36. maddesi uyarınca kapalı teklif usulü (artırma) yoluyla satılacaktır." açıklamasında bulundu. 

2+1, 3+2 VE 3 KATLI LOJMAN SATIŞ İLANLARI

Çankaya Belediyesi lojman satış ilanlarına başvuru yapacak olanlar için özel bir tablo yayımlandı. Tabloda söz konusu konutların değeri, brüt büyüklüğü ve konutların özellikleri yer aldı. 

İhaleye başvuru yapacak olanlar tekliflerini tabloda yer alan fiyatlar üzerinden verecekler. İşte Çankaya Belediyesinin 18 konut için ilan ettiği o tablo ve bilgiler. 

çankaya 18 konut ihale 3+2

Yukarıda yer alan tüm konutların satışları 23 Aralık tarihinde olacak. İstekliler 23 Aralık tarihine kadar başvurularını yapacaklar ve ihale tarihi ve saatinde Ziya Gökalp Caddesi No:11 B-1 Blok 9.kat Kızılay/Ankara adresindeki Çankaya Belediyesi Encümen Salonunda açık artırmaya girecekler. Satışlar ilan edilen fiyatlar üzerinden teklif verilmesi ile yapılacak. 

İhale Şartnamesi

Konutları almak isteyenler öncelikle belediyeden ihale şartnamesini alacaklar. Gökalp Cad. No:11 A1-A2 Blok 6.kat Kızılay/Ankara adresinde yer alan Çankaya Belediyesi Emlak  ve  İstimlak Müdürlüğü kurumundan şartname 150 TL karşılığında alınacak. İhaleye girmeden önce şartname ücretsiz görülebilecek.

Başvuru Evrakları

Belediyenin şartnamede yer verdiği geçici teminat bedelini ödeyen istekliler daha sonra Nüfus Kayıt Örneği, Yerleşim Yeri Belgesi (Nüfus Müdürlüğünden/Noterden/E-devletten), İmza Beyannamesi (Noterden), Vekaleten iştirak halinde Noter tasdikli vekaletname ve imza beyannamesi evrakları ile başvurularını tamamlayacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@