35 Bin TL, 55 Bin TL, 90 Bin TL Faizsiz Kredi Destekleri Citroen Araba Kampanyalarında!

Sıfır kilometre otomobil sahibi olmak isteyenlere Citroen firması tarafından önemli imkanlar veriliyor. İşte Citroen’in bitmesine sadece günler kalan araba kampanyaları...

Finans 24.06.2022 - 02:06 24.06.2022 - 02:06 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de otomobil fiyatlarının akıl almaz seviyeleri görmesinin ardından araç sahibi olmak isteyenler sıfır kilometre arabalardan adeta kaçmaya başladılar. Firmaların araç satış rakamları bundan dolayı oldukça geriledi. Hatta otomobil sektörünün temsilcileri yaptıkları açıklamalarda firmaların bireysel müşterilere değil araç kiralama filolarına sattıkları araçlar ile ayakta durduklarını duyurdular. 

Otomobil firmaları bireysel müşterileri ikna edebilmek için ise araba kampanyalarına ağırlık vermeye başladılar. Citroen firması da Haziran ayı araba kampanyası ile ses getiren firmalardan birisi oldu. Citroen’in müşterilere haziran sonuna kadar sunduğu özel teklifler nelerdir? 

CİTROEN HAZİRAN 2022 ARABA KAMPANYALARI

Citrroen firması tarafından yapılan açıklamaya göre müşterilere sıfır kilometre otomobil satın almaları halinde kredi destekleri veriliyor. Haziran ayının sonuna kadar devam edecek olan bu araba kampanyaları ile müşteriler Citroen marka bir sıfır kilometre araç alırken çeşitli miktarlarda kredi kullanabilecekler. 

Citroen C3 model otomobil için müşterilere 35 Bin TL tutarındaki kredi desteği 12 ay vadeli olarak verilirken bu kredinin faizsiz kullandırılacağı bildirildi. Ayrıca Citroen C3 için tercih edecek olan müşteriler 55 Bin TL kredi desteğini 12 ay vade ve 0,89 faizle kullanabilecekler.

Citroen C4 ve Citroen C3 Aircross model otomobiller için de müşterilere faizsiz kredi desteği veriliyor. Buna göre 55 Bin TL kredi 12 ay vadeli ve faizsiz olarak kullanılabiliyor. Daha yüksek tutarlı kredi desteği isteyenlere ise 90 Bin TL kredi imkanı 12 ay vadeli ve aylık 0,89 faizli olarak veriliyor. 

Citroen firması bir diğer otomobil modeli olan Citroen C5 Aircross için de müşterilere kredi imkanı sağlıyor.90 Bin TL faizsiz kredi Citroen C5 Aircross için 12 ay vadeli olarak veriliyor. Bir diğer alternatif kredi önerisi ise 150 Bin TL kredi desteği oluyor. Müşteriler bu krediyi 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli kullanabiliyorlar.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@