3.500 TL Emekli Maaş Promosyonu, 2.500 TL Nakit Ödül! Garanti BBVA Emeklilere Para Dağıtıyor!

Emekli maaş promosyonu kampanyası ile ses getiren Garanti BBVA, emekli müşterilere para dağıtmaya devam ediyor. Emekliler Granti BBVA’dan ne kadar maaş promosyonu alıyorlar?

3.500 TL Emekli Maaş Promosyonu, 2.500 TL Nakit Ödül! Garanti BBVA Emeklilere Para Dağıtıyor!

Emekliler son dönemlerde yaşadıkları geçim sıkıntılarına biraz olsun çare bulabilmek adına imkanlarını değerlendiriyorlar. Bunun için en etkili yol ise bankaların emekli maaş promosyonu kampanyalarından yararlanmak oluyor. Bankalardan emekli maaş promosyonu alan emekli müşteriler bütçelerine ek bir kaynak da yaratmış oluyorlar.

BANKALAR EMEKLİLERE NEDEN MAAŞ PROMOSYONU VERİYORLAR?

Bankaların tamamı emekli maaş promosyonu kampanyası düzenlemeyerek emeklilere bu imkanı sağlıyorlar. Bankalar için emekli müşterilerin büyük bir önemi bulunuyor. Türkiye’de yaklaşık 13 milyon emekli vatandaşın olması bankaların müşteri sayılarını arttırmaları için emekli kampanyalarını çeşitlendirmelerine gerekçe oluyor. Ayrıca emekli maaş müşterilerine kredi kartı ve kredi gibi diğer bankacılık ürünlerinin kullandırılması bankaların karlılıklarını arttırabiliyor.

GARANTİ BBVA EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAÇ TL?

Garanti BBVA emeklilere en yüksek maaş rpomosyonu veren bankalar arasında bulunuyor. Buna göre banka emekli maaş miktararına göre maaş promosyonlarını belirliyor. Bu kapsamda emekli maaşları 1.500 TL’ye kadar olan müşterilere 2.350 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan müşterilere 2.900 TL, emekli maaşları 2.500 TL ve üzerinde olan emeklilere 3.500 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

Garanti BBVA’dan emekli maaş promosyonu alabilmek için banka müşterilerden bazı kolay şartlar istiyor. Öncelikle emekli müşteri emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıması gerekiyor. Ardından ise müşteri tarafından bankaya taahhütname verilerek 3 yıl boyunca bir başka bankaya maaşını taşımayacağına dair taahhütte bulunuluyor. Bu işlemlerin ardından müşterinin hesabına yatan ilk emekli maaşının ardından promosyon ödemesi yapılıyor.

Öte yandan emekli yakınlarını Garanti BBVA’Ya getirenlere de ek olarak kişi başı 250 TL veriliyor. Bu şekilde de ek olarak 2.500 TL’ye kadar ek nakit hediyesi alınabiliyor.

Emlak365.com