36 Ay Vadeli 15 Bin TL İhtiyaç Kredisinin Toplam Maliyeti QNB Finansbank'ta Ne Kadardır?

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar bankaların şartlarını araştırıyorlar. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının maliyetleri ne kadardır?

Finans 18.10.2021 - 18:49 18.10.2021 - 18:55 Engin Uzunoğlu

Nakit sıkışıklığı son dönemlerde çok sayıda vatandaşın ortak problemi haline geldi.ç Bu ihtiyaçları karşılayabilmek adına vatandaşlar ihtiyaç kredisi kampanyalarına ayrı bir ilgi göstermeye başladılar. Bu şekilde bütçelerine denge getirmek isteyen vatandaşlar en uygun maliyet imkanı sunan bankaları tercih ediyorlar. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

QNB Finansbank tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere önemli imkanlar sağlanmaya devam ediliyor. Son yapılan faiz güncellemesi ile de yeni müşterilere oldukça düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi verilmeye başlandı. Bu imkanı değerlendiren yeni müşteriler şu anda alınabilecek en düşük maliyetlerle ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. 

İhtiyaç kredisi kullanmak için QNB Finansbank'ı tercih eden müşteriler oldukça cazip koşullarda nakit sorunlarına çözüm üretebiliyorlar. Yeni müşterilere yönelik bir kampanya başlatan QNB Finansbank, hangi banka müşterisi olurlarsa olsunlar QNB Finansbank müşterisi olanlara düşük faizle ihtiyaç kredisi veriyor. 

EN DÜŞÜK FAİZ ORANI İLE İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamaya göre yeni müşteriler aylık yüzde 1,34 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Bu kredi faizi şu anda standart ihtiyaç kredisi kampanyaları araştırıldığında en düşük faiz olarak dikkat çekiyor. Bunun için de bu kredi kampanyasına şimdiden çok toğun bir talep oluştu. Bu imkanı değerlendirmek isteyen müşteriler kredi başvurusunda bulunarak nakit problemlerini çözüme ulaştırıyorlar. 

3 AY KREDİ TAKSİT ERTELEME

QNB Finansbank müşterilerinin kullandıkları bir diğer avantaj ise ihtiyaç kredisi taksitlerinde uygulanan 3 ay kredi erteleme imkanı oldu. Bu imkanı değerlendiren müşterilerin ödemesiz geçirdikleri süre toplam vade süresinden düşürülüyor. Kalan kredi borcu bu vade boyunca taksitler halinde geri ödeniyor. Müşteriler herhangi bir şekilde 3 ay boyunca ödeme yapmıyorlar. Böylelikle ihtiyaç kredisi geri ödemeleri daha sağlıklı koşullarda gerçekleştirilebiliyor. 

15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİNİN TOLAM MALİYETİ NE KADAR?

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,34 faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 556 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyetinin ise 20.033 TL olduğu bildirildi. 

15 bin lira ihtiyaç kredisi maliyeti

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 

QNB Finansbank müşterileri oldukça yaygın bir ihtiyaç kredisi başvuru imkanına sahip olabiliyorlar. Bankanın tüm kanalları üzerinden ihtiyça kredisi başvurusu kabul ediliyor. Banka şubeleri, mobil uygulama, internet şubesi gibi yollarla ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Ayrıca SMS veya Alo Kredi yoluyla da ihtiyaç kredisi başvburusu yapılabiliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@