36 Ay Vadeli 7500 TL İhtiyaç Kredisinin Taksiti Akbank'ta Kaç TL?

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere uygun maliyetlerle nakit desteği sağlanmaya devam ediliyor. Akbank'ın kredi şartları nelerdir?

36 Ay Vadeli 7500 TL İhtiyaç Kredisinin Taksiti Akbank'ta Kaç TL?

Türkiye'de ihtiyaç kredisi kampanyaları ile alakalı olarak büyük bir ilgi gösterilmeye devam ediliyor. Vatandaşlar kendilerine uygun imkanlarla nakit desteği verecek bankaları araştırmaya devam ediyorlar. Uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen bankalara dair büyük bir talep gösteriliyor. Bu bankalardan birisi de Akbank oldu. Peki Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANAYSI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak için başvuru yapmak isteyen müşterilere oldukça cazip imkanlarla nakit desteği veriliyor. Çeşitli kolaylıklarla kullanılan ihtiyaç kredisi ile Akbank müşterileri yaşadıkları finansal problemlere cazip mali koşullarla çözüm bulabiliyorlar. Peki Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasının avantajları nelerdir?

3 AY ERTELEME İMKANI

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan en önemli imkan kredinin ilk üç aylık vadesi boyunca herhangi bir ödeme yapılmaması oldu. 3 ay ödeme ertelemeli olarak kullanılan bu ihtiyaç kredisi ile müşteriler nakit sıkışıklıklarına çözüm üretebildiği gibi ödeme konusunda da sıkışık bir takvim içerisine girmiyorlar. Bu da ödeme kolaylığını beraberinde getiriyor. Müşteriler sıkışlıklığa girmeden kredi borçlarını kolay bir şekilde ödeyebiliyorlar.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ VADE SÜRELERİ NE KADAR?

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bazı vade süresi kısıtlamaları ile karşılaşıyorlar. Ancak bu kısıtlamalar Akbank tarafından değil BDDK tarafınfan belirleniyor. Bu kurallar tüm bankalar tarafından uygulanıyor. Bu kapsamda 50 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredileri 36 aya kadar, 50 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredileri 24 aya kadar vade ile müşterilere veriliyor.

7.500 TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAÇ TL TAKSİTLE VERİLİYOR?

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere kredi miktarına ve vade sürelerine göre değişin faizler uygulanıyor. 36 ay vadeli 7.500 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay kredi taksiti olarak 307 TL ödeme yapıyorlar. Bu vadede ve tutarda kredinin aylık faizi ise yüzde 1,89 olarak açıklandı. Toplam kredi maliyetinin 11.093 TL olduğu bildirildi.

7500 tl ihtiyaç kredisi hesaplama

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak kredi çekmek isteyen müşterilere çeşitli başvuru kolaylıkları da sağlanıyor. Müşteriler kredi başvurularını klasik bir şekilde banka şubelerinden yapabiliyorlar. Ancak farklı kanallardan da ihtiyaç kredisi başvuruları alınıyor. Mobil uygulama, internet şubesi gibi başvuru yolları ihtiyaç kredisi için de geçerli oluyor.

SONRAKİ HABER