4 Askerimizin Şehit Olduğu Terör Saldırısına İlişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Son Dakika Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'nin İdlib kentinde düzenlenen terör saldırısı sonrası şehit olan 4 askerimizin ardından açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 03.02.2020 - 09:53 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'nin İdlib kentinde düzenlenen terör saldırısı sonrası şehit olan 4 askerimizin ardından açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında Türkiye'nin kararlılığı üzerinde durdu.

Sabah saatlerinde yaşanan, Milli Savunma Bakanlığı tarafından duyurulan ve tüm Türkiye'yi yasa boğan terör saldırısında 4 askerimiz şehit olmuş, 9 askerimizde yaralanmıştı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'nin İdlib kentinde terör örgütü mensuplarında düzenlenen terör saldırısına dair açıklamalarda bulunduCUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN İDLİB'TE Kİ TERÖR SALDIRISINA İLİŞKİN AÇIKLAMAResmi temaslarda bulunmak üzere Ukrayna'ya gitmeye hazırlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, havalanında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bu çerçevede tüm Türkiye'yi yasa boğan terör saldırısına dair konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin kararlılığını sınayanlar hatalarını anlayacaklar, dedi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın O Konuşması"Saldırada 9 askerimiz de 1'i ağır olmak üzere yaralandı. Türkiye, bu saldırının cevabını misliyle vermiş durumda, vermeye devam ediyor. Türkiye'nin kararlılığını sınayanlar hatalarını anlayacak. Ülkemizin ve İdlib'in güvenliği kararlıyız. Ukrayna ile Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey toplantılarının sekizincisi için Kiev'e gideceğim. Bu defa ülkelerimiz arasında düzenli olarak işleyen stratejik düzeyler hakkında konuşacağız."Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@