4 Banka Maliyetleri Sınırlandırdı! İş Bankası, İNG, TEB, QNB Finansbank'tan 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Sürprizi!

İhtiyaç kredisi kullanmak için banka banka araştırma yapan vatandaşlara 4 bankadan güzel haberler var. Kredi maliyetlerini sınırlandıran QNB Finansbank, TEB, İş Bankası ve ING Bank'tan son bilgiler...

Finans 14.09.2021 - 09:02 14.09.2021 - 09:13 Engin Uzunoğlu

Nakit sıkışıklığı yaşayan ama bu sorunu aşabilmek için ek kaynak arayışında olan vatandaşlar banka banka ihtiyaç kredisi maliyetlerini araştırıyorlar. Kredi faizlerinin yüksek olmasından şikayet edilen bu dönemde 4 banka uygun maliyetlerle müşterilerine ihtiyaç kredisi veriyor. Kredi maliyetlerini sınırlandıran bu bankalar avantajlı imkanlarla kredi kullandırıyorlar. 

İhtiyaç kredisi kullanırken vatandaşların en çok dikkat ettikerli husus kendilerine verilen uygun faiz imkanı oluyor. Uygun faizlerle düşen kredi maliyetleri zor durumda olan vatandaşları biraz olsun rahatlatabiliyor. İhtiyaç kredisi çekip borçlananlar en azından makul taksitlerle bu kredinin geri ödemelerini yaparak ekonomik açıdan rahatlayabiliyorlar. 

İŞ BANKASI 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu nakit desteğini avantajlı imkanlarla elde edebiliyorlar. Müşterilere 3 ay erteleme imkanı da verilen bu kredi kampanyasının aylık faiz oranı yüzde 1,60 olarak açıklandı. Bu faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanan İş Bankası müşterileri düşük maliyet imkanından da yararlanmış oluyorlar. 

iş bankası 25 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplaması

İş Bankası'nda 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 968 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Böyle bir kredinin toplam maliyeti ise 34.857 TL oluyor. Ancak bu toplam maliyetin sabit kalması için müşterilerin herhangi bir gecikme faizi ile karşılaşmamaları gerekiyor. 

ING BANK 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI 

İhtiyaç kredisi kullanmak için tercihini ING Bank'tan yana kullanan müşterilere de banka tarafından maliyet avantajları tanınıyor. Faiz maliyeti olarak müşterilerine sınırlı yükümlülükler yükleyen ING Bank aylık yüzde 1,49 faizle ihtiyaç kredisi veriyor. 

ing bank 25 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplaması

ING Bank'tan 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler için kredi taksit hesaplaması da banka tarafından açıklandı. Buna göre bu müşterilerin aylık taksit tutarları 948 TL oluyor. Bu şartlarda kullanılan bir ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti ise 34.118 TL olarak açıklandı. 

TEB 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

TEB'den ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere Sonbahar Kredi Kampanyası kapsamında nakit desteği veriliyor. Banka tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşteriler aylık yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. 

teb 25 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplaması

TEB'den 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay kredi taksiti olarak 966 TL ödeme yapıyorlar. Bu ödeme imkanı ile kullanılan nakit desteğinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 25 oluyor. 

QNB FİNANSBAK 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYETİ

QNB Finansbnak en uygun maliyetle ihtiyaç kredisi veren banka özelliğini taşımaya devam ediyor. Buna göre banka müşterileri aylık yüzde 1,39 faizle ihtiyaç kredisi kullanarak düşük maliyetle nakit desteği alabiliyorlar. 

qnb finansbank 25 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplaması

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 929 TL kredi taksiti ödüyorlart. Bu hesaplamaya göre 36 ay boyunca müşterilerin yapacakları toplam ödeme tutarı 33.454 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@