4 Senedir Satmaya Çalışıyordu! Ajda Pekkan'ın 40 Milyon Liralık Lüks Villasına Arap Müşteri Çıktı

Ajda Pekkan'ın ilk olarak 4 sene önce satışa çıkardığı Zekeriyaköy'de yer alan süper lüks villasına sonunda bir müşteri çıktığı iddia edildi. 40 milyon liralık süper lüks villayı kim alacak?

Emlak Magazin 01.11.2021 - 11:50 01.11.2021 - 11:50 Gülcan Özer

Türkiye'nin süper starı olarak ünlenen Ajda Pekkan 4 senedir Zekeriyaköy'de bulunan süper lüks villasını satmak için uğraş veriyordu. Bölgede bulunan emlakçılar ile internet üzerinden ilan veren süper star bir türlü istediği fiyattan müşteri bulamamış, aradan geçen zaman üzerine satış fiyatına indirim yapmıştı. 

Son olarak villasının fiyatını 40 milyon liraya kadar çeken süper star yakınlarına villanın kendisine uğursuz geldiğini belirterek şikayetçi olmuştu. Villayı almak için gelen kişilerin kendisi ile tanışmak için fırsat arayan kişiler olduğunu belirten Ajda Pekkan sonunda aradığı müşteriyi buldu. 

AJDA PEKKAN'IN ZEKERİYAKÖY'DE YER ALAN SÜPER LÜKS VİLLASINA ARAP MÜŞTERİ ÇIKTI! 

Takvim Gazesi yazarlarından Ufuk Özcan tarafından hazırlanan habere göre Ajda Pekkan sonunda aradığı müşteriyi buldu ve satış için ilk adımı attı. Zekeriyaköy'de yer alan süper lüks villa için Ajda Pekkan en son 4 sene önce fiyat güncelemesi yapmış ve satış fiyatını 40 milyon TL olarak belirlemişti. 

ajda pekkan villası

Süper lüks özelliklere sahip olan villayı uzun süre satamaması üzerine Ajda Pekkan geride bıraktığımız günlerde evini tadilata sokmuş ve baştan aşağıya yenileyerek kendisi oturmaya devam etmişti. 

ajda pekkan villası 3

Daha öncede Dubaili bir prensin Ajda Pekkan'ın evine talip olduğu iddia edilmişti. Ortaya atılan son iddiaya göre Türkiye'den konut yatırımı yapmak isteyen bir Arap işadamı villaya talip oldu. 

ajda pekkan villası 2

Villanın resimlerine bayılan Arap işadamı dolar kurunda yaşanan yükselişin ardından 40 milyon liralık fiyat teklifini de makul buldu ve evin fiyatından kuruş indirim yapmayan Ajda Pekkan'ın teklifine olumlu yanıt verdi. Tarafların satış için son bir görüşme yapmayı bekledikleri iddia edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@