40 Bin TL Çek, 3 Ay Sonra Ödemeye Başla! Akbank'tan 1.570 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Finansal olarak zor durumda kalan vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak kendilerine bir imkan yaratmaya çalışıyorlar. Akbank'ın ihtiyaç kredisi şartları nelerdir? 

Finans 29.10.2021 - 18:41 29.10.2021 - 18:48 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de vatandaşların ekonomik açıdan yaşadığı zorluklar her geçen gün daha da fazla artmaya başladı. Oluşan nakit açıkları insanların mevcut gelirleri ne geçinmelerine, borçlarına ödemelerine olanak sağlamıyor. Bu durumda da ihtiyaç kredisi kullanmak en yaygın olarak tercih edilen çözüm yolu oluyor. Akbank da ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine çok önemli bir nakit imkanı sunuyor. Aakbank ihtiyaç kredisi şartları nelerdir? 

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Müşterilerini nakit olarak destekleyen Akbank, ihtiyaç kredisi kampanyası ile büyük ses getirdi. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile hızlı bir şekilde ve avantajlı imkanlarla finansal destek alabiliyorlar. Kolay ödeme seçeneklerini kullanan müşteriler finansal açıdan kendilerini düzlüğe çıkabilecek ihtiyaç kredilerini temin edebiliyorlar. 

3 AY KREDİ ERTELEME

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan bir imkan da kredi ödemelerine getirilen 3 aylık erteleme olduğu bildirildi. İhtiyaç kredisi kullanan müşteriler 3 ay boyunca bankaya herhangi bir şekilde  ödeme yapmayabiliyorlar. İhtiyaç kredisi çeken müşterler ilk 92 gün boyunca kredi borçlarını erteleyebiliyorlar. Bu erteleme dönemi de toplam kredi vadesinden düşürülüyor. Ödemeler ise bu yeni vade hesaplaması ile yapılabiliyor. 

24 VE  36 AY VADE İMKANLARI 

Akbank'tan ihtiyaç kredisi çeken müşterilere uygulanan azami vade süreleri de bildirildi. Buna göre müşterilerin 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisi taleplerinde en faz 36 aya kadar vade uygulanıyor. 50 Bin TL'nin üzerinde olan miktarlar için ise müşterilere en faz 24 aya kadar vade imkanı veriliyor. 

40 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI AKBANK 

Akbank i,htiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,67 oranında faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 40 Bin TL ihtiyaç krerdisi çekmek isteyen Akbank müşterileri banka tarafından yayınlanan örnek hesaplama tablosuna göre aylık 1.570 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu şartlarda kullanılan bir ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti ise 56.741 TL olarak açıklandı. Akbank 36 ay vadeli 40 Bin TL ihtiyaç kredisi için yıllık maliyeti ise yüzde 27 olarak açıkladı. 

akbank 40 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu başvuruları banka şubelerinden, mabil uygulamadan ve internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@