40 Bin TL Hemen Hesaba Yatıyor! Akbank'tan Piyasayı Sallayan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Finansman sorunu yaşayan müşteriler Akbank'tan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi çekerek mali problemlerine çözüm buluyorlar. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? 

Finans 19.09.2021 - 18:13 19.09.2021 - 18:23 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de vatandaşlar maddi açıdan oldukça zorlu bir süreçten geçiyorlar. Pandemi sürecinden gelen ekonomik sorunlara yüksek enflasyon eklenince geçim sıkıntıları ciddi bir boyuta ulaştı. Bu durumda vatandaşların gelir gider dengelerinde büyük bir sarsılma meydana geldi. Bu sarsıntının ortadan kaldırılması ise ek kaynaklar ile mümkün olabiliyor. Bu da bankalardan verilen ihtiyaç kredileri ile sağlanabiliyor.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Akbank son dönemlerde ihtiyaç kredisi kampanyası ile fark yaratan bankalardan birisi oldu. Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere hem uygun faiz hem de çeşitli ödeme kolaylıkları veriliyor. Bu imkanları değerlendiren müşteriler de oldukça makul fiyatlar karşlılığında nakit sorunlarına çare üretebiliyorlar. 

3 AY ERTELEME İLE NAKİT SORUNLARINA ÇÖZÜM

Akbank tarafından başlatılan krediş kampanyası kkapsamında verilen ihtiyaç kredilerinin en önemli avantajı 3 ay erteleme imkanı oluyor. İhtiyaç kredileri genellikle ödeme güçlüğüne düşen vatandaşlarca kullanılan bir kredi ürünü olduğu biliniyor. Ödeme güçlüğü yaşayan vatandaşlar kredi kullandıklarında hemen yeni bir ödeme sürecinin içerisinde kendilerini bulmak istemiyorlar. Bundan dolayı da Akbank'ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi büyük bir fırsat oluyor. Böylelikle müşteriler kendi bütçelerini kredi geri ödemelerine hazırlayabilmek için 3 ay gibi bir süre kazanmış oluyorlar.

AKBANK 40 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler maliyet hesaplamalarını da merak ediyorlar. Banka tarafından verilen bilgilere göre 36 ay vadeli 40 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanımında müşterilere aylık yüzde 1,73 faiz uygulanıyor. Bu hesaplamaya göre bu şartlardaki ihtiyaç kredisinin aylık taksitinin 1.588 TL olduğu bildirildi. Ayrıca kredinin toplam maliyeti de 57.397 TL olarak açıklandı.

akbank ihtiyaç kredisi hesaplama-1

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler başvuru işlemleri hakkında da bilgi almak istiyorlar. Akbank bu konuda müşterilere büyük bir olanak sağlıyor. İternet sitesi üzerinden tek yık ile ihtiyaç kredisi başvurusu alan Akbank ayrıca SMS yoluyla da başvuru kabul ediyor. Bunun yanında Akbank müşterileri aynı zamanda internet bankacılığı, mobil bankacılık ve banka şubeleri üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@