40 Bin TL İndirim Kampanyası! Renault'tan Yeni Captur için Nisan Ayına Özel Fırsat!

Otomobil satın almak isteyenlere Renault’un 40 Bin TL indirimi ilaç gibi geldi. Renault firması tarafından açıklanan 40 Bin TL indirim kampanyası büyük ilgi çekti. 

Finans 12.04.2022 - 20:54 12.04.2022 - 20:54 Engin Uzunoğlu

Otomobil firmaları oldukça düşen araç satışlarına çözümü araba kampanyalarında bulmaya çalışıyorlar. Firmalar sıfır kilometre araç satışlarını arttırabilmek için birbirinden cazip kampanyalar açıklıyorlar. Bu kampanyaları değerlendiren müşteriler ise oldukça uygun imkanlarla sıfır kilometre otomobil sahibi olma imkanı elde ediyorlar.

RENAULT ARABA KAMPANYALARI NİSAN 2022

Nisan 2022 araba kampanyaları içerisinde en dikkat çekici kampanyalarının birisinin altında Renault imzası bulunuyor. Renault tarafından açıklanan araba kampanyasına göre 40 Bin TL indirim müşterilerin kullanımına sunuldu. Peki Renault’un 40 Bin TL indirim kampanyasının ayrıntıları nelerdir? 40 Bin TL indirim hangi Renault model otomobil için geçerli oluyor. 40 Bin TL indirim kampanyasından müşteriler nasıl yararlanabilirler?

40 BİN TL İNTERNETE ÖZEL İNDİRİM!

Renault tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilere 40 Bin TL indirim fırsatı veriliyor. Bu fırsatı kullanmak isteyenlerin 2022 model Renault Yeni Captur satın almaları gerekiyor. Müşteriler Nisan ayı boyunca internet üzerinden yapacakları satın alma işlemleri ile Yeni Captur satın alıp 40 Bin TL nakit indirim fırsatından yararlanabilecekler. 

75 BİN TL KREDİ DESTEĞİ

Renault Nisan 2022 araba kampanyalarına göre müşterilere Nisan ayı boyunca kredi desteği veriliyor. Renault Finans tarafından sağlanan bu kredi desteği ile müşteriler 75 Bin TL kredi kullanabilecekler. 12 ay vadeli olan bu kampanya kapsamında kredi kullanan müşterilere 0,99 aylık faiz ile bu imkan sağlanacak. Renault’un 75 Bin TL kredi desteği kampanyası tüm binek araçlar için kullanılabilecek. 75 Bin TL kredi kullanan müşteriler aylık 6.833 TL kredi taksiti ödeyecekler. Daha kapsamlı bilgiler Renault'Un yetkili satıcılarından öğrenilebilecek.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@