40.000 TL, 50.000 TL, 60.000 TL! 3-7 Kasım İcradan Satılık Otomobiller Km, Marka, Model Fiyat Listesi

3 Kasım ile 7 Kasım tarihi arasında icra kapsamında satışı yapılacak olan araçların listesi ve icradan araba alımlarının nasıl yapıldığını merak edenler için tüm liste. İcradan satılık 2. el araçlar.

Finans 04.11.2021 - 08:49 04.11.2021 - 08:50 Mustafa KARAGÖZ

İcra kapsamında satışı yapılmak üzere satışa çıkarılan onlarca ikinci el araç bulunuyor. Başta vergi dairesi müdürlükleri ve ilgili hakimlikler olmak üzere kurumlar üzerinden yapılan satışlara e-ihale yöntemi ile katılmak mümkün. 

3-7 KASIM İCRADAN SATILIK 2. EL BİNEK OTOMOBİLLER

İcra kapsamında satışı yapılacak olan araçlar için kurumlar ayrı ayrı ilanlar yayımlarlar. Kurumların resmi kurumsal internet sayfaları ile e-Uyap sistemi ve Basın İlan Kurumu'da araçların listelerini paylaşır. 

Emlak365.com olarak bizlerde 3 Kasım ile 7 Kasım tarihlerini süreç içerisinde icra kapsamında satış listesinde olan araçları ve bu araçları satılık listesine ekleyen kurumları listeledik. 

İcradan Araç Satışlarında Fiyat Nasıl Belirlenir?

İcra kapsamında satışı yapılacak araçların marka ve model bilgilerine göre araçlar için ilk fiyat aralığı belirlenir. Daha sonra aracın yaşı, kaza durumu, kullanımı ve kattetiği kilometresine göre ihale, ilk teklif fiyatı belirlenir. İcradan araç alacaklar ise ilk satış fiyatı üzerinden kurumlara tekliflerini sunarlar. 

GÜNCEL SATIŞ İLANLARI İL İL TÜM LİSTE

Aşağıda son yayımlanan güncel satış ilanlarının tamamını derledik. Ancak bu ilanlar tüm satış ilanlarının sadece bir kısmını aşağıda paylaştık. Tüm listete Basın İlan Kurumu web sayfasından ulaşabilirsiniz. 

1. Grup İcradan Satılık 2. El Otomobiller 3-7 Kasım

icradan satılık 3-7 Kasım

2. Grup İcradan Satılık 2. El Otomobiller 3-7 Kasım

icradan satılık 3-7 Kasım 5

3. Grup İcradan Satılık 2. El Otomobiller 3-7 Kasım

icradan satılık 3-7 Kasım 4

4. Grup İcradan Satılık 2. El Otomobiller 3-7 Kasım

icradan satılık 3-7 Kasım 2

5. Grup İcradan Satılık 2. El Otomobiller 3-7 Kasım

icradan satılık 3-7 Kasım 1

İCRADAN SATILIK ARAÇLAR İÇİN E-İHALELERE KATILMA İŞLEMLERİ

İcradan satılık araçlar için ilgili kurumların ortak satış platformu üzerinden elektronik teklif verilebilir. Vatandaşlar gerekli üyelik işlemlerini tamamlamalarının ardından araçlar için ilk teklif fiyatlarını kuruma iletirler. İcradan satılık araçlar için ihale sürecinin sona ermesinin ardından teklif verilen rakama satış hakkı verilir. 

e-İhalelere Nasıl Katılım Sağlanır?

İcradan satılık 2. el araçlar için teklif verecekler için başvuru işlemlerine dair "Birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği" açıklaması yapıldı. 

50.000 TL, 60.000 TL VE 80.000 TL'YE İKİNCİ EL ARAÇLAR

2. el araç almak için icralık araçları seçenler 50.000 TL, 60.000 TL ve 80.000 TL gibi rakamlara araç alabilirler. Fiyatlar tek tek açıklandığı için ilan listesi üzerinden marka model km bilgilerine göre inceleme yapılabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@