5 Bin TL Acil Nakit Destek Programı! Başvuru Bankadan Yapılacak, Sıfır Faizli Kredi, Faizsiz İhtiyaç Kredisi Verilecek

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken 0 faizli kredi paketleri açıklandı. ING Bank faizsiz kredi başvurusu, faizsiz kredi veren bankalar, sıfır faizli kredi var mı?

Finans 25.01.2022 - 08:41 25.01.2022 - 08:56 Gülcan Özer

Bankaların faiz oranları her geçen gün biraz daha yükselmeye devam ederken süreçte ne yazık ki vatandaşın acil nakit para ihtiyaçları için bankalara ödeyecekleri faiz yükü de artış göstermişti. Ekonomide yaşanan dalgalanma, enflasyondaki yükseliş ve faturaların cep yakmaya başlaması ile vatandaşın yükü artarken pek çok kişi çareyi banka kredilerinde aramaya başlamıştı. 

Merkez Bankası tarafından politika faiz oranlarına yapılan indirimler ne yazık ki bankaların kredi faiz oranlarına yansımazken indirim beklenen faiz oranları 2021 senesinde düşmek yerine aksine yükselmişti. Yaşanan süreçte gözler 2022 senesine çevrilirken beklenen sıfır faizli destek kredileri de birer birer açıklanmaya başlandı. Düzenlenen kampanyalar acil nakit paraya ihtiyacı olan ve kredi çekmek istiyorum diyen kişiler tarafından da bekleniyordu. 

ING BANK SIFIR FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ! ING BANK FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan ING Bank yapmış olduğu açıklama ile müşterilerine sıfır faizli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. ING Bank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilere 5 bin TL limitli nakit para desteği sunuluyor. 

ıng faizsiz kredi kampanyası

Banka tarafından yapılan açıklamada "Kredi faiziniz ne olursa olsun, Turuncu Ekstra programı kapsamında alacağınız nakit iade ile kredinizi faizsiz gibi veya indirimli yansıyan faiz oranları ile ödeyebilirsiniz. Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp aylık harcamalarınızın 1.000 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kart'ınız ile yapmanız yeterli. Böylece, kredi vadeniz boyunca harcama koşulunu yerine getirdiğiniz her ay, 5 bin liraya kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile yüzde 0 faiz olarak yansır" ifadelerine yer verildi.

fibabanka faizsiz alışveriş kredisi-1

SIFIR FAİZLİ ALIŞVERİŞ KREDİSİ! FİBABANKA FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Alışveriş yapmak isteyen kişiler için bankalar sıfır faizli alışveriş kredisi kampanyaları sunarken bu bankalardan biride Fibabanka oldu. Fibabanka alışveriş kredisi ile Vatan Bilgisayar üzerinden alışveriş yapan kişilere 24 aya kadar sıfır faizli kredi desteği sağlanacak. Kredi başvuruları Vatan Bilgisayar mağazaları ya da internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde yapılabilecek. Carrefoursa, Arçelik, Beko, N11, Hepsiburada, Bosch gibi pek çok marka içinde benzer hizmetler sunuluyor. 

halkbank sıfır faizli esnaf kredisi

HALKBANK FAİZSİZ KREDİ PAKETLERİ! HALK BANKASI SIFIR FAİZLİ ESNAF VE GİRİŞİMCİ KREDİLERİ NELERDİR?

Ekonomiye can suyu olmak için hizmet veren Halkbank esnaf kredileri ile KOSGEB destekli olarak esnafa sıfır faizli kredi verirken yine kadın girişimcilere de Hazine ve Maliye Bakanlığı destekli faizsiz kredi desteği sunuyor. Girişimcilik kredileri için 60 ay vadeli kredi paketleri 12 ay ertelemeli kredi olarak sunuluyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@